Be taškų: I. Brazdeikis trumpai sušmėžavo prieš L. Dončičių ir K. Porzingį

NBA čempionate naktį iš šeštadienio į sekmadienį Igno Brazdeikio atstovaujama „Orlando Magic“ (8/36) komanda svečiuose 92:108 (23:32, 20:23, 25:30, 24:23) pralaimėjo „Dallas Mavericks“ (24/19) ekipai.

Ignas Brazdeikis taškų nepelnė.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 16, 2022, 11:20 AM, atnaujinta Jan 16, 2022, 11:23 AM

Lietuvos pilietybę turintis I.Brazdeikis žaidė 6 min., bet taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškių) ir atkovojo 2 kamuolius.

Svečiai po dviejų kėlinių atsiliko 43:55 ir po pertraukos nesugebėjo atsigriebti.

Dalaso ekipą į priekį vedė slovėnas Luka Dončičius, kuris per 31 min. pelnė 23 taškus (6/13 dvitaškių, 1/6 tritaškių., 8/9 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kitas Dalaso lyderis latvis Kristapas Porzingis grįžo į aikštę praleidęs 7 rungtynes dėl COVID-19 ligos. Latvis pelnė 19 taškų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 23 (6/13 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 8/9 baudų, 9 atk. kam.), Kristapas Porzingis (2/3 tritaškių, 9/12 baudų, 7 atk. kam.) ir Jalenas Brunsonas po 19, Timas Hardaway 17.

„Magic“: Jalenas Suggsas (7/9 dvitaškių), Robinas Lopezas (8/9 dvitaškių) ir Moritzas Wagneris po 16, Cole'as Anthony 12.