Donatas Motiejūnas ir vėl vedė „Monaco“ į pergalę: nukentėjo „Zenit“ ekipa

Eurolygoje santykius ketvirtadienį aiškinosi lietuvius savo gretose turinčios komandos: namie kovojantis Sankt Peterburgo „Zenit“ su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu varžėsi prieš „Monaco“ su Donatu Motiejūnu ir krito. Namuose žaidusi rusų komanda kapituliavo 77:86 (17:18, 15:18, 18:21, 27:29) prieš Monako atstovus.

D.Motiejūnas <br>G.Bitvinsko nuotr.
„Monaco“ ekipa.<br>G. Bitvinsko nuotr.

2022-01-20 18:46, atnaujinta 2022-01-20 22:37

„Monaco“ per tris dienas pasiekė dvi pergales Eurolygoje, kadangi antradienį atidėtame mače 100:75 sutriuškino Vilerbano ASVEL.

Ketvirtadienį po didžiosios pertraukos „Monaco“ turėjo nedidelę persvarą, o galiausiai įgijo ir dviženklę persvarą – 65:55. Likis kovoti 3 min. skirtumas jau buvo 75:62 ir Sant Peterburgo klubas nesurado jėgų atsitiesti.

17 minučių žaidęs M.Kuzminskas pelnė 12 taškų (1/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), sugriebė 2, perėmė 1 kamuolį ir surinko 13 naudingumo balų. Dėl traumos A.Gudaitis nežaidė – jis nekovoja ir VTB lygoje.

D.Motiejūnas rungtyniavo 22 minutes, per kurias įmetė 16 taškų (6/9 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir surinko 21 naudingumo balą.

„Zenit“: Jordanas Mickey 18 (5 blk., 27 naud. bal.), Dmitrijus Kulaginas ir Mindaugas Kuzminskas po 12, Sergejus Karasiovas 10, Jordanas Loydas 9.

„Monaco“: Mike‘as Jamesas 21 (22 naud. bal.), Dwayne‘as Baconas 20 (6 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 16 (8 atk. kam.), Danilo Andjušičius 9.

„Zenit“ komanda Eurolygoje pastaruoju metu nedalino taškų ir veržėsi į geriausių ekipų penketą.

Rusijos komanda po trijų nesėkmių iš eilės turėjo keturių pergalių seriją, praėjusiame ture palaužusi Belgrado „Crvena zvezda“ 80:76.

Pirmame ture Sankt Peterburgo žaidėjai išvykoje palaužė „Monaco“ 85:74.

Monako kunigaikštystės ekipa taip pat pastaruoju metu sėkmingai žaidė – tarp atidėtų dėl COVID-19 mačų klubas sugebėjo susirinkti tris laimėjimus ir dabar yra devintoje pozicijoje su 10 laimėjimais.