Mainų ganduose atsidūrusio D. Sabonio trigubas dviženklis nukalė „Pacers“ ekipai pergalę prieš „Lakers“ Lietuvis rungtynių gale patyrė traumą

Domanto Sabonio dar vienas nuostabus pasirodymas atvedė „Indiana Pacers“ (16/29) ekipą į pergalę NBA lygoje. Lietuvio atstovaujamas klubas išvykoje 111:104 (23:32, 27:24, 26:24, 35:24) nugalėjo „Los Angeles Lakers“ (22/23) krepšininkus.

Domantas Sabonis.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jan 20, 2022, 8:12 AM, atnaujinta Jan 20, 2022, 8:43 AM

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Lakers“ nesugebėjo išsaugoti pradžioje susikauptos 15-os taškų persvaros ir rungtynių likimas sprendėsi paskutiniajame kėlinyje.

Likus žaisti 8 minutes „Pacers“ gynėjas Carisas LeVertas tiksliu tritaškiu po D.Sabonio perdavimo išvedė svečius į priekį – 88:87. Nuo to momento Indianapolio klubas persvaros nebepaleido, tačiau nervuotis svečiams dar teko.

Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes L.Jamesas skirtumą sumažino iki 5 taškų, o „Crypto.com“ arena užsikūrė. Visgi, publiką greitai nutildę D.Sabonio tritaškis, po kurio sekė 8 C.Leverto taškai uždarę rungtynes.

Likus žaisti penkias minutes, kovodamas dėl kamuolio D.Sabonis nusileido ant Russello Westbrooko kojos ir susižeidė čiurną, tačiau nepaisant skausmo, rungtynes lietuvis tęsė.

„Domantas pasitempė čiurną ir tai panašu į žymų patempimą“, – po rungtynių nemalonią žinią pranešė „Pacers“ strategas Rickas Carisle'as.

Domantas Sabonis per 35 minutes surinko 20 taškų (7/10 dvit., 2/2 trit., 5/7 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir po kartą klydo bei blokavo varžovų metimą.

Prieš rungtynes JAV spaudoje pasirodė gausybė pranešimų, jog „Pacers“ ekipoje rungtyniaujantis lietuvis gali būti iškeistas mainuose ir atsidurti „Sacramento Kings“ klube.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (12 atk.kam., 5 rez. per.), Talenas Hortonas-Tuckeris 20 (7 rez.per.), Russellas Westbrookas 14 ir Carmelo Anthony (7 atk.kam.) po 14, Malikas Monkas 10.

„Pacers“: Carisas LeVertas 30 (8 atk.kam.), Domantas Sabonis 20 (12 atk.kam., 10 rez.per.), Malcolmas Brogdonas 19 (6 rez.per.), Justinas Holiday 11 ir Chrisas Duarte (5 atk.kam.) po 11.