J. Valančiūno spindesys „Madison Square Garden“ arenoje: tapo pagrindiniu „Pelicans“ pergalės vedliu

Dar vienas sėkmingas rungtynes NBA pirmenybėse sužaidė Jonas Valančiūnas, o naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose NBA rungtynėse jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ ekipa išvykoje 102:91 (27:17, 19:25, 35:15, 21:34) pranoko „New York Knicks“ (17/28) krepšininkus.

J.Valančiūnas buvo nesulaikomas Niujorke.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 21, 2022, 6:47 AM

Legendinėje „Madison Square Garden“ arenoje nesutrikęs 29-erių uteniškis tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju.

213 cm ūgio vidurio puolėjas per 33 minutes įmetė 18 taškų (7/7 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pirmoje rungtynių pusėje Niujoke vyko gana apylygė kova. Vis dėlto aukštesnę pavarą „Pelicans“ įjungė po ilgosios pertraukos.

Itin sėkmingas trečiasis kėlinys leido svečiams susikruti triuškinantį pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje „atkutusi“ „Knicks“ dar bandė vytis savo varžovus, tačiau Naujojo Orleano klubui pavyko išsaugoti dviženklę persvarą ir išsivežti pergalę iš garsiausios pasaulio arenos.

„Knicks“ gretose rezultatyviausiai sužaidė R.J. Barrettas ir Mitchellas Robinsonas jaunesnysis. Abu jie įmetė po 17 taškų.

„New York Knicks“: R.J. Barrettas ir Mitchellas Robinsonas jaunesnysis po 17, Immanuelis Quickley 14, Quentinas Grimesas 13.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 18, Joshas Hartas 17, Devonte Graham ir Brandonas Ingramas po 15, Jose Alvarado 13.