Neprireikė net D. Sabonio: „Pacers“ ant menčių paguldė vienus iš NBA lyderių

Traumą dvikovoje su „Los Angeles Lakers“ ekipa patyręs Domantas Sabonis savo atstovaujamai „Indiana Pacers“ (17/29) ekipai galėjo padėti tik per atstumą, tačiau net ir be lietuvio likęs Indianapolio klubas pateikė nemenką staigmeną NBA pirmenybėse.

Indianapolio klubas šventė dramatišką pergalę svečiuose.<br>AP/Scanpix nuotr.

Jan 21, 2022, 8:19 AM, atnaujinta Jan 21, 2022, 8:20 AM

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį „Pacers“ svečiuose po pratęsimo pareikalavusios kovos 121:117 (23:30, 32:33, 28:20, 27:27, 11:7) susitvarkė su NBA lydere – „Golden State Warriors“ (32/13) ekipa.

Likus žaisti 6 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos aikštės šeimininkai dar turėjo trijų taškų pranašumą (110:107), tačiau tada svarų žodį tarė tolimą metimą pataikęs ir rezultatą išlyginęs Justinas Holiday'us.

Pratęsimo metu „Pacers“ pademonstravo dar didesnį susikaupimą – laimėdami atkarpą 10:0 svečiai NBA favoritus pasiuntė į nokdauną, kuris netrukus virto nukautu.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Chrisas Duarte. Jis įmetė 27 taškus.

„Warriors“ ekipoje labiausiai spindėjo etatinis komandos lyderis Stephenas Curry. jo sąskaitoje 39 taškai, 5 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Indiana Pacers“: Chrisas Duarte 27, Justinas Holiday'us 16, Isaiah Jacksonas 15, Jeremy Lambas 14, Goga Bitadze 13.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 39, Kevonas Looney 13, Klay'us Thompsonas 12, Andrew Wigginsas 11.