„Lakers“ susitvarkė su „Magic“, I. Brazdeikis savo laiką išnaudojo produktyviai

NBA lygoje svarbią pergalę pasiekė „Los Angeles Lakers“ (23/23) klubas. LeBrono Jameso vedama ekipa 116:105 (24:27, 30:35, 31:16, 31:27) išvykoje susitvarkė su Igno Brazdeikio atstovaujama „Orlando Magic“ (8/39) ekipa.

Ignas Brazdeikis.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Jan 22, 2022, 8:42 AM

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Puikiai puldami „Lakers“ krepšį, „Magic“ sugebėjo vienu metu pirmauti dviženkliu skirtumu, o pirmą rungtynių pusę baigė su 8 taškų persvara – 62:54.

Tačiau trečiasis kėlinys tapo lemtingu. Los Andželo klubas startavo devynių taškų spurtu, taip išsiverždami į priekį. Gynyboje aukštesnę pavarą įjungę svečiai dusino „Magic“ krepšininkus ir į ketvirtą ketvirtį išėjo su 7 taškų pranašumu.

„Lakers“ sėkmingai ketvirtajame kėlinyje didino pranašumą ir tik I.Brazdeikio septynių taškų, pelnytų kėlinio pradžioje dėka, šeimininkai nebuvo triuškinami. Visgi, apie pergalė Orlando klubas negalėjo net pagalvoti.

I.Brazdeikis per per 10 minučių surinko 8 taškus (2/2 dvit., 1/ 2 trit., 1/ 2 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir perėmė bei pametė po 1 vieną kamuolį.

„Magic“: Jalenas Suggsas 22 (9 rez. perd., 2 blok., 6 kld.), Wendellas Carteris 19 (5 atk. kam.), Franzas Wagneris 15, Gary Harrisas 13, Mo Bamba (8 atk. kam) ir Chuma Okeke (6 atk. kam.) po 11, Ignas Brazdeikis 8.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Carmelo Anthony 23, Russellas Westbrookas 18 (1 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Stanley Johnsonas 11 (5 atk. kam.), Malikas Monkas 10.

„Nauja diena“: ar perrinktas G. Nausėda turėtų galių pakeisti Vyriausybę?