Ignas Brazdeikis sužaidė geriausias sezono rungtynes NBA: džiaugėsi pergale prieš „Bulls“

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį Ignas Brazdeikis sužaidė geriausias sezono rungtynes. Jo atstovaujama „Orlando Magic“ komanda (9/39) namuose 114:95 (23:19, 30:18, 32:37, 29:21) nugalėjo aukštai pakilusią „Chicago Bulls“ (28/17) komandą.

Ignas Brazdeikis pelnė 11 taškų.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 24, 2022, 6:55 AM, atnaujinta Jan 24, 2022, 7:12 AM

23 metų 198 cm ūgio lietuvis per 25 min. surinko 11 taškų (1/3 dvitaškių, 3/3 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė. Jam tai buvo sezono rezultatyvumo rekordas.

Geriausias I.Brazdeikio karjeros rezultatas – 21 taškas.

Viena sezono autsaiderių „Magic“ komanda po dviejų kėlinių padėjo tvirtus pamatus pergalei ir pirmavo 53:37.

Nors po pertraukos po spurto 13:0 svečiai buvo sumažinę skirtumą iki 71:64, Orlando ekipa nepaleido pergalės.

„Bulls“ komandą bandė gelbėti DeMaras DeRozanas, kuris pelnė 41 tašką.

Be kelių svarbių žaidėjų žaidę „Bulls“ pralaimėjo šeštąkart per pastarąsias 7 rungtynes.

„Magic“: Moritzas Wagneris 23 (8/9 dvitaškių), Wendellis Carteris 19 (7 atk. kam.), Franzas Wagneris, Jalenas Suggsas 15 (7 rez. perd.), Cole'as Anthony, Chuma Okeke ir Ignas Brazdeikis po 11.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 41 (15/21 dvitaškių, 11/13 baudų), Coby White'as 22, Nikola Vučevičius 13 (13 atk. kam.).