Per vėlai pabudusi „Labas GAS“ krito prieš daugiau nei 100 taškų įmetusią Kėdainių ekipą

Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (5/11) kontroliavo situaciją nuo rungtynių pradžios, vėliau leido varžovams priartėti, bet vis tiek pasiekė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

I.Sargiūnas<br>LKL nuotr.

Jan 30, 2022, 4:38 PM, atnaujinta Jan 30, 2022, 5:52 PM

Svečiuose buvo 102:93 (35:21, 26:23, 23:21, 18:28) nugalėta Prienų „Labas GAS“ (1/17) ekipa.

Kėdainių komanda nuo pat rungtynių pradžios primetė savo taisykles ir ėmė dominuoti. Galingas puolimas lėmė tai, kad pranašumas tapo solidus (35:21), maža to, antras ketvirtis prasidėjo taip pat sėkmingai – 40:21. Tahjaus Eaddy tritaškiai ir Rapolo Ivanausko dvitaškis švelnino situaciją (29:43), tačiau neilgam – Paulius Murauskas greitai atstatė triuškinamą „Nevėžio-Optibet“ persvarą – 51:31.

Po didžiosios pertraukos situacija nekito – Prienų klubas toliau buvo triuškinamas (52:76), tiesa, per paskutines 10 minučių intriga dar buvo gerokai atgijusi.

Ivanas Perasovičius ir Justinas Jogminas ketvirtą kėlinį atidarė taikliais metimais, o T.Eaddy dar pridėjo baudas – 71:84. Gerą šeimininkų atkarpą tęsė I.Perasovičius, tad komandas skyrė jau tik 11 taškų – 73:84. T.Eaddy toliau vedė į priekį „Labas GAS“ klubą, leisdamas išlikti šalia koviniu atstumu – 84:90.

Galiausiai T.J.Starksas pelnė gyvybiškai svarbius taškus „Nevėžiui-Optibet“ (92:84), iš toli pataikė Rihardas Kuksikas ir kėdainiškiams teliko žingsnis iki pergalės – 95:86.

Bandydamas gelbėti savo komandą T.Eaddy pataikė 6 tritaškius iš 8 ir pelnė 22 taškus. Tuo tarpu „Nevėžio-Optibet“ gretose labiausiai išsiskyrė 29 taškus įmetęs T.J.Starksas ir naudingiausias karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“ žaidęs Amaras Sylla (13 tšk., 16 atk. kam., 37 n.b.).

Kėdainių klube debiutavęs Dominykas Stenionis per 6 minutes prametė du dvitaškius ir vieną tritaškį. Jo sąskaitoje -4 naudingumo balai.

„Labas GAS“: Tahjus Eaddy 22 (6/8 trit.), Juwanas Durhamas 17 (6 atk. kam.), Jovanas Kljajičius 8, Ivanas Perasovičius 7.

„Nevėžis-Optibet“: T.J.Starksas 29 (7 rez. perd.), Marius Valinskas 16, Amaras Sylla 13 (16 atk. kam.), Darylas Doualla 11.

REPORTERIS: prokurorai baigė ikiteisminį tyrimą dėl R. Žemaitaičio