„Bulls“ lemiamu momentu sukaustė „Magic“ – per paskutines 6 minutes Orlandas taškų nepelnė

Dar vieną pergalę NBA čempionate iškovojo lietuvio Artūro Karnišovo vadovaujama „Chicago Bulls“ (32/18) ekipa. „Buliai“ savo arenoje 126:115 (34:33, 36:30, 33:31, 23:21) palaužė autsaiderę „Orlando Magic“ (11/41), kurios gretose kovoja ir lietuvišką pasą turintis Ignas Brazdeikis. Čikaga pratęsė sėkmingą pasirodymą ir dabar įsitaisė Rytų konferencijos pirmoje vietoje.

DeMaras DeRozanas padėjo laimėti „Bulls“.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 2, 2022, 8:07 AM, atnaujinta Feb 2, 2022, 8:10 AM

Komandos mače antradienį labiau galvojo apie puolimą nei gynybą ir jau trečiame kėlinyje klubai peržengė 100 taškų ribą.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui rezultatas buvo lygus 115:115, tačiau tuomet „Bulls“ įjungė gynybos režimą, patys per 6 minutes laimėjo atkarpą 11:0 ir galiausiai šventė pergalę.

Čikagą į priekį vedė DeMaras DeRozanas – per 37 minutes pelnė 29 taškus (10/17 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Ignas Brazdeikis buvo registruotas mačui, tačiau aikštėje taip ir nepasirodė.

„Bulls“ atliko mažiau rezultatyvių perdavimų - 25:33, tačiau laimėjo kovą dėl kamuolių - 49:36.

Tai buvo jau ketvirtasis Orlando pralaimėjimas per pastarąsias šešerias dvikovas.

„Magic“: Wendellas Carteris 24 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 1/5 tritaškių), Franzas Wagneris 22 (3/5 tritaškių), Cole‘as Anthony 20 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Gary Harrisas 13, Jalenas Suggsas (5 atk. kam., 7 rez. perd., 1/6 tritaškių) ir Moritzas Wagneris po 9, Mo Bamba 8 (8 atk. kam.).

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 29 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Zachas LaVine‘as 26 (5 atk. kam.), Nikola Vučevičius 18 (13 atk. kam., 0/5 tritaškių), Ayo Dosunmu 13 (9 rez. perd.), Javonte Greenas 11 (7 atk. kam.), Troy‘us Brownas ir Coby White‘as (5 rez. perd.) po 9.