Prieš išvyką į Kauną – netikėtas sutriuškinimas: „Uniks“ buvo išprausta Berlyne

Penktadienį į kovą su Kauno „Žalgiriu“ (3/17) stosianti Kazanės „Uniks“ (12/10) patyrė netikėtą pralaimėjimą Vokietijoje. Trečiadienį Rusijos klubas Berlyne 53:81 (11:16, 15:20, 9:20, 18:25) nusileido vietos ALBA (7/15) krepšininkams.

Kazanės klubas buvo sutriuškintas Berlyne.<br>unics.ru nuotr

2022-02-02 20:58, atnaujinta 2022-02-02 23:07

Aikštės šeimininkai priešininkus į gynybinį krepšinį įvėlė nuo pat pirmųjų rungtynių minučių. Vos 11 taškų per pirmąjį kėlinį sukrapščiusi „Uniks“ po pirmojo kėlinio atsiliko 11:16.

Antrajame kėlinyje albatrosai ir toliau kontroliavo reikalus aikštėje – puolimą suaktyvinęs Berlyno klubas įgijo dviženklį pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudamas 36:26.

Į save nepanaši „Uniks“ išliko ir po ilgosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje ALBA ėmė triuškinti savo varžovus – ketvirtį aikštės šeimininkai laimėjo 20:9, o prieš ketvirtąjį ketvirtį komandas jau skyrė 21 taškas – 56:35.

Svečių reikalai nesitvarkė ir rungtynėms artėjant pabaigos link – ALBA toliau kontroliavo dvikovą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

ALBA: Maodo Lo 16, Jaleenas Smithas 14, Luke'as Sikma 10, Louisas Olinde, Yovelis Zoosmanas po 8.

„Uniks“: Lorenzo Brownas 12, Tonye Jekiri 10, Marco Spissu 8, Mario Hezonja 7.