Be D. Sabonio rungtyniavusi „Pacers“ neprilygo lygos autsaideriams

„Indiana Pacers“ (19/34) namuose 118:119 (34:28, 33:25, 21:33, 30:33) nusileido NBA lygos autsaideriams – „Orlando Magic“ (12/41) krepšininkams.

Be D. Sabonio rungtyniavusi „Pacers“ neprilygo lygos autsaideriams<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Feb 3, 2022, 7:14 AM

Rungtynes kur kas geriau pradėjo Domanto Sabonio atstovaujama „Pacers“ ekipa. Net neįpusėjus pirmajam kėliniui šeimininkai susikūrė dviženklį pranašumą, o iki pertraukos skirtumą padidino iki 14 taškų.

Trečiajame ketvirtyje sužaidus 5 minutes Carisas LeVertas pataikė dvitaškį ir Indianapolio klubo pranašumą padidino iki 17 taškų – 81:64, tačiau tuomet viskas pradėjo ristis žemyn.

„Magic“ sparčiais žingsniai pradėjo artėti prie varžovų ir sustabdę šeimininkų puolimą į lemiamą kėlinį žengė tik su dviejų taškų deficitu – 86:88.

Rezultatą svečiai išlygino likus žaisti 2 minutes. Gary Harrisas pataikė tritaškį ir rezultatas tapo 108:108, o po kelių akimirkų kamuolį perėmęs Cole’as Anthony išprovokavo pražangą ir sėkmingai realizavo baudų metimus. Vytis varžovus priversti „Pacers“ krepšininkai svečius prie baudų linijos siuntė 7 kartus, tačiau visi metimai buvo tikslūs.

„Pacers“ ekipai negalėjo padėti lietuvis Domantas Sabonis, kuris užsikrėtė koronavirusu. „Magic“ ekipoje rungtynėms buvo registruotas Ignas Brazdeikis, tačiau trenerio sprendimu lietuvis į aikštelę nežengė.

„Pacers“: Carisas LeVertas 26 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Terry Tayloras 24 (16 atk. kam.), Torrey Craigas 22 (5 atk. kam.), Justinas Holiday 13, Chrisas Duarte 11 (7 atk. kam.).

„Magic“: Garry Harrisas 22 (5 rez. perd.), Wendellis Carteris 19 (18 atk. kam.), Franzas Wagneris 17, Cole'as Anthony 15 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Jalenas Suggsas 12 (8 atk. kam.).