J. Valančiūnas pritemdė „Nuggets“ žvaigždę, o „Pelicans“ iš Denverio išvažiavo su pergale

Jonas Valančiūnas grūmėsi kaip lygus su praėjusių metų NBA reguliariojo sezono geriausiu žaidėju Nikola Jokičiumi, o „New Orleans Pelicans“ (20/32) klubas iškovojo antrąją sėkmę iš eilės: Willie Greeno auklėtiniai išvykoje 113:105 (27:29, 24:23, 31:30, 31:23) susitvarkė su „Denver Nuggets“ (28/24).

Jonas Valančiūnas ir Nikola Jokičius<br> AFP/Scanix.com nuotr.

Feb 5, 2022, 8:21 AM, atnaujinta Feb 5, 2022, 8:33 AM

J.Valančiūnas darė viską, kad pristabdytų „Nuggets“ žvaigždę N.Jokičių ir jam tai sekėsi: per 32 minutes uteniškis pelnė 18 taškų, atsikovojo 7 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis ir toliau stebina NBA, jau dešimt mačų aikštės nepalikdamas du dviženkliu taškų skirtumu.

Denverio komandai N.Jokičius per 34 minutes pelnė 25 taškus (4/7 dvit., 3/3 trit., 8/8 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Nugalėtojų gretose savo pergalingą šou surengė pirmąjį sezoną NBA žaidžiantis Herbertas Jonesas, kuris per 34 minutes pelnė 25 taškus (5/6 dvit., 3/4 trit., 6/6 baudų). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius.

Po trijų kėlinių rezultatas buvo 82:82 ir mačo baigtis sprendėsi tik jo pabaigoje, kai „Pelicans“ po J.Valančiūno taškų pabėgo 101:97, po to šešis taškus iš eilės pelnė H.Jonesas ir šeimininkai palūžo. Paskutinis jų pasispardymas buvo estant rezultatui 105:109.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 25 (4/7 dvit., 3/3 trit., 8/8 baud., 12 atk. kam., 9 rez. perd., 4 kld.), Monte Morris 19 (5/8 trit.), Willas Bartonas 17, Davonas Reedas 9.

„Pelicans“: Herbertas Jonesas 25 (5/6 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud., 25 naud.), Brandonas Ingramas 23 (8/16 dvit., 7/7 baud., 12 rez. perd., 2 blok.), Jaxsonas Hayesas 22 (9/9 dvit., 11 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 18, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 10.

Tuo tarpu be dėl COVID-19 protokolo dvikovas praleidžiančio Domanto Sabonio žaidusi „Indiana Pacers“ (19/34) namie 115:122 (33:40, 29:25, 28:28, 25:29) nusileido „Chicago Bulls“ (33/19) komandai. „Pacers“ po krepšiais nesugebėjo sutramdyti „Bulls“ 31 metų vidurio puolėjo juodkalniečio Nikolos Vučevičiaus, kuris pelnė 36 taškus ir atkovojo 17 kamuolių.