I. Brazdeikis parodė save – sužaidė geriausias sezono rungtynes

Pasinaudojo galimybe – taip būtų galima pasakyti apie lietuvišką pasą turinčio Igno Brazdeikio pasirodymą šeštadienį NBA čempionate. Lietuvio atstovaujamas autsaideris „Orlando Magic“ (12/42) klubas namuose 115:135 (24:37, 32:39, 25:32, 34:27) nusileido „Memphis Grizzlies“ (37/18) krepšininkams.

Ignas Brazdeikis pelnė 13 taškų.<br>AP/Scanpix nuotr.

Feb 6, 2022, 8:43 AM, atnaujinta Feb 6, 2022, 10:10 AM

Memfio komanda pirmajame kėlinyje spurtavo 14:0 ir toliau kontroliavo dvikovos eigą. Tai buvo jau pnktoji „Grizzlies“ sėkmė per šešerius mačus.

Šiose rungtynėse „Magic“ treneris leido žaisti visiems dvylikai krepšininkų ir jie visi pelnė taškus.

I.Brazdeikis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes – jis per 16 minučių pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

Nugalėtojus į pergalė vedė Ja Morantas, kuris per 29 minutes įmetė 33 taškus (12/18 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 4 kartus suklydo ir sykį pažeidė taisykles.

„Magic“: Cole’as Anthony 22 (6 atk. kam.), Jalenas Suggsas 17 (3/6 trit.), Franzas Wagneris 15 (3/5 trit.), Ignas Brazdeikis 13, Wendellas Carteris 12 (10 atk. kam.), Gary Harrisas 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 33 (7 rez. per.), Jarenas Jacksonas 21 (2/9 trit.), De’Anthony Meltonas 16 (10 atk. kam.), Ziaire’as Williamsas 11, Brandonas Clarke’as (8 atk. kam.) ir Tyusas Jonesas (5 rez. per.) po 10.