Po pergalės prieš „Žalgirį“ Milano „Olimpia“ susitvarkė ir su „Baskonia“

Trečioje Eurolygos vietoje įsitaisiusi Milano „Olimpia“ ekipa ketvirtadienį egzaminavo vos 16-oje pozicijoje esančią ispanų Vitorijos „Baskonia“ su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu. Ettore Messi kariauna 89:78 (21:10, 19:15, 26:23, 20:23) susitvarkė su „Baskonia“.

R.Giedraitis.<br>G. Bitvinsko nuotr.
T.Sedekerskis ir R.Giedraitis.<br>Scanpix nuotr.

Feb 10, 2022, 8:51 PM, atnaujinta Feb 11, 2022, 12:01 AM

„Olimpia“ jau žaidė šią savaitę Kaune ir atidėtose dėl COVID-19 rungtynėse palaužė Kauno „Žalgirį“ 74:70. Prieš tai italai turėjo dviejų pralaimėjimų seriją.

Baskai nelaimi jau šešiuose turuose iš eilės, praėjusią savaitę kritę nuo Pirėjo „Olympiakos“ 62:72.

Pirmojo rato mače Vitorijoje Ettore Messina kariauna susitvarkė su šeimininkais 78:64.

Milano klubsa nė karto neleido ispanams sukurti intrigos ir jau po dviejų kėlinių pirmavo 40:25. Tik ketvirtame kėlinyje svečiai sugebėjo aptirpdyti skirtumą.

Pralaimėjusiems Tadas Sedekerskis per 14 minučių taškų nepelnė (0/1 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį. Rokas Giedraitis per 27 minutes įmetė 12 taškų (3/6 dvit., 2/5 trit.), atsikovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Olimpia“: Devonas Hallas 15 (4/5 trit.), Sergio Rodriguezas 14 (4/6 trit.), Troy’us Danielsas ir Nicolo Melli (11 atk. kam.) – po 13, Kyle’as Hinesas 8.

„Baskonia“: Mathew Costello 23, Wade’as Baldwinas 16 (6 rez. perd.), Rokas Giedraitis 12, Alecas Petersas 8 (6 atk. kam.), Vanja Marinkovičius 6.