Tatarstano sostinėje – serbiška fiesta: „Uniks“ Kazanėje liko be pergalės

Penktadienio Eurolygos rungtynių maratonas prasidėjo Kazanėje. Tatarstano sostinėje susigrūmė vietos „Uniks“ (13/11) ir Belgrado „Crvena zvezda“ (9/14) krepšininkai.

M.Hezonja.<br>G. Bitvinsko nuotr.

2022-02-11 17:56, atnaujinta 2022-02-11 19:55

Rungtynes po atkaklios ir permainingos kovos 84:77 (22:11, 21:32, 20:22, 21:12) laimėjo Serbijos komanda.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai iš Belgrado. Savo gynybos spąstuose varžovus surakinęs Serbijos klubas per pirmąjį kėlinį praleido vos 11 taškų ir po pirmųjų dešimties minučių džiaugėsi dviženkliu pranašumu – 22:11.

Antrajame kėlinyje atkutęs „Uniks“ puolimas įjungė aukštesnę pavarą ir prisivijo varžovus. Kur kas sėkmingiau puolime atrodę Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai per ketvirtį užbaigė tolimu metimu su sirena, kuris išlygino skaičius švieslentėje – 43:43.

Antroje rungtynių pusėje vyko permaininga kova – trečiajame kėlinyje abi komandos kovėsi taškas į tašką ir visa intriga persikėlė į lemiamą rungtynių atkarpą.

Ketvirtąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjusi „Crvena zvezda“ neryškiai šoktelėjo į priekį. Nuo pat kėlinuko pradžios į priekį išsiveržusi Belgrado ekipa savo pranašumą išsaugojo iki finalinės rungtynių sirenos ir dvikovą baigė pergalingai.

„Uniks“: Mario Hezonja 18, Marco Spissu 17, Johnas Brownas 13, Tonye Jekiri 7.

„Crvena zvezda“: Nikola Kaliničius 20, Nate'as Woltersas 19, Austinas Hollinsas ir Luka Mitrovičius po 10.