Solidų pranašumą iššvaisčiusi „Panathinaikos“ neišskydo: išsivežė pergalę iš Vilerbano

Pergalę po ilgos pertraukos Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (6/17) ekipa. Graikijos klubas išvykoje 76:63 (23:15, 23:17, 13:21, 17:10) pranoko Vilerbano ASVEL (9/16) krepšininkus.

Atėnų klubas šventė pergalę išvykoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 11, 2022, 8:56 PM, atnaujinta Feb 11, 2022, 10:49 PM

Pirmoji rungtynių dalis vyko pagal „Panathinaikos“ ekipos scenarijų.

Eurolygos autsaiderė dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą. Sėkmingą pasirodymą graikai pratęsė ir antrajame ketvirtyje, o prieš ilgąją pertrauką svečiai džiaugėsi užtikrinta persvara – 46:32.

Vis dėlto po pertraukos aikštės šeimininkai atkuto.

Po šalto dušo vėl apie save priminusi ASVEL vis labiau mažino turimą deficitą. Sėkminga kėlinio pabaiga leido aikštės šeimininkams priartėti prie priešininkų – 53:59.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Vilerbano ekipa buvo sušvelninusi savo atsilikimą iki dviejų taškų, bet savojo persvaros „Panathinaikos“ priešininkai nebeatidavė.

Kelios sėkmingos atakos leido stabilizuoti svečių padėtį ir savo pranašumą iki rungtynių pabaigos išsaugojusi Atėnų ekipa iškovojo šiemet retai Eurolygoje pasiekiamą pergalę.

ASVEL: Dylanas Osetkowskis 18, Davidas Lighty ir Chrisas Jonesas po 10, Jamesas Gistas 9, Victoras Wemanyama 5.

„Panathinaikos“: Okaro White'as 19, Nemanja Nedovičius 18, Georgios Papagiannis 15, Jeremy Evansas 7.