Domantas Sabonis pirmąkart su „Kings“ marškinėliais gavo antausį: Sakramentą sutriuškino „Nets“

Domantas Sabonis su „Sacramento Kings“ (22/37) komanda patyrė savo pirmąją nesėkmę. Alvino Gentry auklėtiniai pirmadienį svečiuose beviltiškai 85:109 (24:35, 24:20, 18:25, 19:29) nusileido „Brooklyn Nets“ (30/27) krepšininkams. Taip nutrūko „Kings“ dviejų pergalių serija, o „Nets“ pratęsė sėkmių kelią iki 11 laimėjimų.

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 15, 2022, 7:22 AM, atnaujinta Feb 15, 2022, 9:28 AM

Sakramento komanda šioje akistatoje nė karto nepirmavo: ketvirtame kėlinyje atsiliko pradžioje tik 83:94, tačiau po to šeimininkai spurtavo susikrovė 24 taškų skirtumą.

Prieš tai „Kings“ laimėjo prieš „Wizards“ – 123:110 ir „Timberwolves“ – 132:119.

Domas šįkart nebuvo panašus į save ir sužaidė vienas iš blogiausių savo šio sezono dvikovų. Jis per 26 minutes pelnė 9 taškus (4/9 dvit., 0/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 9, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

„Negalime šitaip pradėti rungtynių. Turėjome bėdų puolime, nesugebėjome pataikyti net parengtų metimų.

Aš taip pat nepasinaudojau suteiktomis progomis. Draugai ant suolo aiškino, kad man reikia būti agresyvesniam, bet esu dar naujokas. Ne visada renkuosi metimą, bandau dar atsiduoti kitiems kamuolį.

Bet kokiu atveju aikštėje turiu būti savimi – juk dėl to šis klubas mane ir pasikvietė“, – kalbėjo po mačo D.Sabonis.

„Kings“ komanda padarė 18 klaidų ir krepšį atakavo 34 proc. taiklumu.

„Nets“ į priekį vedė po mainų komandą papildęs Sethas Curry. Jis surinko 23 taškus. Nugalėtojams iš viso penki krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių. „Nets“ žaidė be kitų savo žvaigždžių Kyrie Irvingo ir Kevino Duranto.

„Nets“: Sethas Curry 23 (7/10 dvit., 3/8 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Bruce'as Brownas (7/11 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam., 3 blok., 34 naud.) ir LaMarcusas Aldridge'as po 19, Camas Thomasas 14, Andre Drummondas 11.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 26 (7/13 dvit., 2/5 trit., 6/7 baud.), Davionas Mitchellas 13 (2/8 dvit., 3/6 trit.), Donte DiVincenzo 12 (2/6 trit., 8 atk. kam., 5 per. kam.), Domantas Sabonis 9.