Jonas Valančiūnas nebaudė kitos buvusios komandos: „Pelicans“ liko be pergalės

NBA čempionate naktį iš antradienio į trečiadienį Jono Valančiūno atstpvaujama „New Orleans Pelicans“ (23/35) komanda namuose 109:121 (27:37, 26:28, 30:28, 26:28) pralaimėjo „Memphis Grizzlies“ (41/18) klubui.

Jonas Valančiūnas pelnė 19 taškų.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 16, 2022, 6:53 AM, atnaujinta Feb 16, 2022, 8:14 AM

Tai buvo antroji iš eilės J.Valančūn akistata su buvusia komanda – prieš tai „Pelicans“ 120:90 įveikė „Toronto Raptors“ klubą, bet šįkart viskas buvo kitaip.

J/Valančiūnas žaidė Toronte 2012-2019 m., o Memfyje – 2019-2021 m.

„Grizzlies“ laimėjo šeštąsias iš eilės rungtynes.

Šįkart 29 metų J.Valančiūnas į buvusios komandos krepšį per 27 min. įmetė 19 taškų (6/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą, jis taip pat blokavo 2 metimus, padarė 3 klaidas ir 5 sykius prasižengė.

Po dviejų kėlinių „Pelicans“ atsiliko 53:65 ir po pertraukos jau nesugebėjo pasivyti.

Antrajame kėlinyje skirtumas siekė ir 20 taškų (42:62).

„Pelicans“ gretose vėl siautėjo iš „Portland Trail Blazers“ atvykęs naujokas C.J.McCollumas, kuris surinko 30 taškų net ir prametęs visus tritaškius.

„Grizzlies“ lyderis buvo Tyusas Jonesas, kuris pelnė 27 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: C.J.McCollumas 30 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 0/5 tritaškių), Jonas Valančiūnas 19 (4 atk. kam.), Brandonas Ingramas 18, Jaxsonas Hayesas 13 (5 atk. kam.), Willy Hernangomezas 12 (5 atk. kam.)

„Grizzlies“: Tyusas Jonesas 27 (9 rez. perd., 3/7 tritaškių), Jarenas Jacksonas 23 (7 atk. kam.), Brandonas Clarke‘as 18 (8 atk. kam.), Stevenas Adamsas 14 (13 atk. kam.).