Čikagoje užriaumojęs D. Sabonis „Kings“ į pergalę neatvedė: nesulaikė koncertavusio D. DeRozano

Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (25/34) patyrė antrąją nesėkmę paeiliui. Šį kartą Kalifornijos ekipa išvykoje 118:125 (30:33, 29:32, 29:25, 30:35) nusileido „Chicago Bulls“ (38/21) komandai, kurios vadyboje darbuojasi Artūras Karnišovas.

D.Sabonis buvo pastebimas ne tik rinkdamas taškus, bet ir atlikdamas rezultatyvius perdavimus.<br>ZP/Scanpix nuotr.

Feb 17, 2022, 6:42 AM, atnaujinta Feb 17, 2022, 6:45 AM

Svečių gretose D.Sabonis buvo pastebimas ne tik rinkdamas taškus, bet ir atlikdamas rezultatyvius perdavimus.

25-erių 211 cm ūgio puolėjas per 37 minutes įmetė 22 taškus (10/15 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Didžiąją dalį laiko aikštėje virė atkakli kova – „Kings“ praktiškai visų rungtynių metu alsavo priešininkams į nugarą bei ne kartą buvo išsiveržusi į priekį.

Vis dėlto kovos pabaigoje „Bulls“ pavyko atitrūkti nuo savo priešininkų – tiksint paskutinėms minutėms aikštės šeimininkai atitrūko dviženkliu pranašumu ir išliko pirmaujančios ekipos vaidmenyje iki pat mačo pabaigos.

Nugalėtojus į priekį vedė dar vienas puikias rungtynes sužaidęs DeMaras DeRozanas.

„Bulls“ lyderis per 41 minutę įmetė 38 taškus (15/26 dvit. 1/1 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 atkovoti kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“: DeMaro DeRozanas 38, Coby White'as 31, Nikola Vučevičius 21, Javonte Greenas 15.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 33, Domantas Sabonis 22, Justinas Holiday'us 18, Harrisonas Barnesas 17.