Šaro „Barcelona“ išsišaipė iš Manresos klubo – taurės ketvirtfinalyje sudaužė net 37 taškų skirtumu

Ispanijos Karaliaus taurės turnyro ketvirtfinalyje Šarūno Jasikevičiaus kariauna plušėjo vos du kėlinius, o galiausiai trečiame ketvirtyje į miltus sumalė Manresos „Baxi“, laimėjo mačą 107:70 (22:26, 30:16, 36:11, 19:17) bei prasimušė į turnyro pusfinalį.

Šarūnas Jasikevičius<br>TASS/Scanpix nuotr.
 Šarūnas Jasikevičius<br>ZP/Scanpix nuotr.
 Šarūnas Jasikevičius<br>Imago/Scanpix nuotr.
Š.Jasikevičius ir Rokas Jokubaitis.<br>„Barca Basket“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2022-02-19 00:18, atnaujinta 2022-02-19 01:06

Pirmoje mačo dalyje Manresos „Baxi“ bandė dominuoti ir pirmavo 24:18.

Barcelona“ antrame kėlinyje persvėrė rezultatą 27:26, tačiau įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 33:33.

Tačiau galiausiai „Barcelona“ spurtavo 7:0 ir pabėgo 40:33. Maža to, katalonai baigiantis kėliniui įgijo ir dviženklę persvarą 48:37, 50:38.

Trečiasis kėlinys prasidėjo katalonams turint dešimties taškų persvarą 52:42, bet jau greitai skirtumas tapo triuškinamas 64:44 ir intriga buvo baigta.

Šešių minučių atkarpą katalonai buvo laimėje net 23:4

Barselonos komandoje žaidžiantis lietuvis Rokas Jokubaitis per 22 minutes pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo kamuolį, prarado vieną, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 17 naudingumo balų.

Barselonos ekipai po 14 taškų pridėjo Nikola Mirotičius ir Brandonas Daviesas (5 atk. kam.), 11 įmetė Dante Exumas. Alejandro Abrinesas sugrįžo į aikštę, per 10 min. taip pat pelnė 11 taškų ir 5 atsikovojo kamuolių.

Manresos klubui 19 taškų pelnė Sylvainas Francisco, 14 – Joe Thomassonas.

Kitame Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje Mursijos UCAM komanda 86:83 (28:14, 24:19, 9:31, 25:19) palaužė „Valencia“ klubą ir po 26 metų pertraukos prasimušė į pusfinalį.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Th.McFaddenas, 15 – Isaiah Tayloras, 13 – J.Webbas, 10 – Nemanja Radovičius.

Valensijos komandai 20 taškų pridėjo Jasielis Rivero (6 atk. kam.), 19 – K.Prepeličius, 13 – Nenadas Dimitrijevičius, 10 – Martinas Hermannssonas.

Mursijos ekipa pusfinalyje susitiks būtent su „Barcelona“.