„Barcelona“ išvargo pergalę prieš Mursijos ekipą, Karaliaus taurės finale laukia „El Clasico“

Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalyje Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ 103:90 (32:16, 23:33, 18:23, 30:18) įveikė Mursijos UCAM ekipą.

„Barcelona“ išvargo pergalę prieš Mursijos ekipą<br> Barca Basket twitter nuotr.

Feb 20, 2022, 12:35 AM

Iš pirmo žvilgsnio katalonai pergalę iškovojo nesunkiai, tačiau anaiptol buvo ne taip. Pirmą kėlinį Š.Jasikevičiaus laimėjo 16 taškų skirtumu – 32:16, tačiau tuomet Mursijos klubas pradėjo puikiai atakuoti „Barcelona“ krepšininkus.

Per sekančius du kėlinius UCAM pelnė 56 taškus ir į lemiamą kėlinį žengė atsilikdami nuo „Barcelona“ ekipos tik vienu tašku – 72:73.

Likus žaisti kiek daugiau nei 7 minutes rezultatas buvo lygus 78:78, tačiau Roko Jokubaičio pelnytas dvitaškis užvedė „Barcelona“ į puikios atkarpos kelią.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai laimėjo atkarpą 18:2 ir užsitikrino pergalę taurės pusfinalyje.

„Barcelona“ ekipoje rungtyniaujantis Rokas Jokubaitis per 15 minučių surinko 2 taškus (1/ 2 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud.), 2 pražangas ir 3 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 19, Nikola Mirotičius 15, Kyle’as Kuričius 14, Sertačas Šanli 13, Nickas Calathesas ir Brandonas Daviesas po 12.

UCAM: Isaiah Tayloras 19, Thadas McFaddenas 18, Emanuelis Cate’as ir Jamesas Webbas po 15.

Taurės finale sekmadienį katalonai susitiks su savo amžinais varžovais – Madrido „Real“ krepšininkais.

Gyvai: Honest Insights in Sustainability Reporting