NBA čempionų neišgelbėjo paskutinysis G. Antetokounmpo metimas Kiti NBA nakties rezultatai

Saldi viešnagė čempionų tvirtovėje. Taip pastarąją naktį galėtų apibūdinti „Brooklyn Nets“ (32/29) ekipa.

G.Antetokounmpo.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Feb 27, 2022, 8:25 AM

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusioje dvikovoje Bruklino klubas varžovų tvirtovėje 126:123 (25:32, 28:27, 43:34, 30:30) pranoko NBA čempionų titulą ginančius „Milwaukee Bucks“ (36/25) krepšininkus.

Tiksint paskutinėms ketvirtojo kėlinio sekundėms aikštės šeimininkų lyderis Giannis Antetokounmpo bandė tolimu metimu išlyginti rezultatą iš išplėšti pratęsimą, tačiau graiko metimas nebuvo taiklus.

Pralaimėjimo seiles rijusi „Bucks“ negalėjo sustabdyti Kyrie'o Invingo.

29-erių 188 cm ūgio gynėjas pasižymėjo įmesdamas 38 taškus, atkovodamas 5 kamuolius ir atlikdamas 5 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ gretose spindėjo Bobby Portiso žvaigždė. Jis įmetė 30 taškų ir atkovojo net 12 kamuolių.

„Milwaukee Bucks“: Bobby Portisas 30, Giannis Antetokounmpo 29, Khrisas Middletonas 25, Jrue Holiday'us 19.

„Brooklyn Nets“: Kyrie Irvingas 38, Sethas Curry 19, Andre Drummondas 17, Bruce‘as Brownas 15.