Pralaimėjimu paženklintoje dvikovoje D. Sabonis atkovojo daugiau kamuolių nei pelnė taškų

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusiose NBA rungtynėse Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (22/40) ekipa patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

D.Sabonis atkovojo daugiau kamuolių nei įmetė taškų.<br>ZP/Scanpix nuotr.

Feb 27, 2022, 7:32 AM, atnaujinta Feb 27, 2022, 7:41 AM

Šį kartą Sakramento klubas išvykoje 110:115 (30:38, 29:21, 26:26, 30:25) nusileido „Denver Nuggets“ (35/25) krepšininkams.

Šioje dvikovoje 25-erių 211 cm ūgio lietuvis per 33 minutes įmetė 14 taškų (6/12 dvit., 0/2 trit.), atkovojo net 16 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

D.Sabonis strigo prie baudų metimų linijos – realizavo vos du metimus iš penkių bandymų.

Trigubu dviženkliu šioje akistatoje pasižymėjo „Nuggets“ ekipos simbolis iš Serbijos Nikola Jokičius.

27-erių 211 cm ūgio serbas per 34 minutes įmetė 18 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Rungtynėse netrūko permainingos kovos. Mačo pradžioje kiek geriau sekėsi aikštės, kurie bandė nutolti nuo savo priešininkų, tačiau turėtą deficitą antrajame kėlinyje panaikinusi „Kings“ toliau įnirtingai kovojo dėl pergalės.

Intriguojanti akistata vyko ir po ilgosios pertraukos – prasidėjus paskutinei minutei švieslentėje degė lygus rezultatas – 110:110, tačiau nuo tos akimirkos taškus rinko svečiai, kurie išsivežė pergalę iš Sakramento.

Tai buvo jau antrasis „Kings“ ekipos pralaimėjimas Denverio klubui per tris dienas.

„Sacramento Kings“: De'Aaronas Foxas 26, Harrisonas Barnesas 24, Justinas Holiday'us 15, Domantas Sabonis 14.

„Denver Nuggets“: Aaronas Gordonas 23, Monte Morrisas 21, Nikola Jokičius 18, Willas Bartonas 13, Nah‘Shonas Hylandas 11.