„Crvena zvezda“ panaikino dviženklį deficitą ir įveikė „Baskonia“

Belgrado „Crvena zvezda“ klubas penktadienį Eurolygoje iškovojo pergalę prieš Vitorijos „Baskonia“.

Rokas Giedraitis.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Mar 3, 2022, 8:00 PM, atnaujinta Mar 3, 2022, 10:59 PM

Serbai namuose švetė pergalę rezultatu 86:83 (13:26, 28:15, 14:15, 31:27).

Permainingose rungtynėse įvykiai keitėsi labai greitai. Po pirmojo kėlinio ispanai susikrovė dviženklį pranašumą 26:13, tačiau jį iššvaistė antrajame – 41:41.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai perėmė iniciatyvą, tačiau „Baskonia“ kovojo iki pabaigos. Nors iki mačo pabaigos likus kelioms minutėms jie turėjo 10 taškų deficitą 72:82, pataikė tris tolimus metimus ir vėl grąžino intrigą 81:84.

Vis dėlto pergalei laiko nebeužteko.

Vitorijos ekipai Rokas Giedraitis per 28 minutes pelnė 6 taškus (2/2 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis aikštėje nepasirodė.

„Crvena zvezda“: Luka Mitrovičius 18, Nate’as Woltersas 17, Austinas Hollinsas 12, Nikola Kaliničius 11.

„Baskonia“: Simone Fontecchio 19, Wade’as Baldwinas 18, Jaysonas Grangeris 15, Matthew Costello 14.