J. Valančiūno ir D. Sabonio akistatoje – atkakli milžinų kova ir triuškinanti „Pelicans“ pergalė

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose NBA rungtynėse ietis surėmė abu šioje lygioje rungtyniaujantys lietuviai Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis.

D.Sabonio ir J.Valančiūno akistata.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 3, 2022, 6:41 AM

Šį kartą J.Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ ekipa (26/36) savo žiūrovų akivaizdoje 125:95 (31:33, 34:28, 31:21, 29:13) pranoko „Sacramento Kings“ (23/41), kurios garbę gina D.Sabonis.

Nors šių komandų dvikovoje intrigos nebuvo per daug, bet abiejų lietuvių tarpusavio akistatoje vyko nuožmi kova.

29-erių 213 cm ūgio J.Vanalčiūnas prie „Pelicans“ pergalės prisidėjo per 31 minutę įmesdamas 17 taškų (6/12 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovodamas 14 kamuolių ir atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu 25-erių 211 cm ūgio D.Sabonis per 33 minutes pelnė 15 taškų (6/14 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Intriga rungtynėse laikėsi vos du kėlinius. Trečiajame ketvirtyje svečiai spurtavo ir ėmė triuškinti savo varžovus.

Tikru „Kings“ galvos skausmu tapo rezultatyvias rungtynes sužaidęs Brandonas Ingramas

24-erių puolėjas prie savo komandos pergalės prisidėjo įmesdamas 33 taškus, atkovodamas 5 kamuolius ir atlikdamas 6 rezultatyvius peradmivus.

„New Orleans Pelicans“: Brandonas Ingramas 33, C.J. McCollumas, Jonas Valančiūnas ir Naji Marshallas po 17.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 25, Harrisonas Barnesas 19, Domantas Sabonis 15, Jeremy Lambas 12.