J. Tatumo 54 taškai paskandino „Nets“

Solidžia pergalę NBA čempionate sekmadienį iškovojo „Boston Celtics“ (39/27) ekipa, o sėkmės kalviu tapo Jaysonas Tatumas. Bostonas namuose 126:120 (29:34, 29:26, 31:30, 37:30) mačo pabaigoje palaužė „Brooklyn Nets“ (32/33) komandą.

J.Tatumas pelnė 54 taškus<br>AP/Scanpix.com nuotr.
J.Tatumas pelnė 54 taškus<br>AP/Scanpix nuotr.
J.Tatumas pelnė 54 taškus<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 6, 2022, 11:09 PM

Likus kovoti penkias minutes „Nets“ dar pirmavo 111:110, tačiau šeimininkai laimėjo atkarpą 8:2 ir atitolo 118:113.

Nors svečiai sumažino skirtumą iki 3 taškų, Jayleno Browno 5 taškai iš eilės užbaigė intrigą – 123:115.

Nugalėtojams Jaysonas Tatumas per 41 minutę pelnė 54 taškus (8/15 tritaškiai, 14/17 baudos metimai, 5 atk. kam.).

J.Tatumas pagerino savo šio sezono rezultatyvumo rekordą. Prieš tai jis buvo 51 tašką įmetęs į „Washington Wizards“ krepšį, o rekordas yra 60 jo pelnytų taškų.

Be J.Tatumo prie pergalės J.Brownas pridėjo 21 tašką (3/6 tritaškiai, 5 rez. perd.), Marcusas Smartas – 14 (9 rez. perd., 5 kld.), Alas Horfordas – 13 (3/6 tritaškiai, 7 atk. kam., 4 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Kevinas Durantas įmetė 37 taškus (4/9 tritaškiai, 6 atk. kam., 8 rez. perd., 7 kld.), Kyrie Irvingas – 19 (6 rez. perd.), Bruce‘as Brownas – 16 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Lamarcusas Aldridge‘as surinko 14 taškų (5 atk. kam.).

„Nets“ ekipai tai jau ketvirtasis pralaimėjimas paeiliui ir ekipa dabar kabinasi į įkrintamąsias – užimama 10 vieta.