J. Valančiūno ir N. Jokičiaus akistatoje – neįtikėtinas serbo šou ir mačą anksčiau laiko baigęs lietuvis

Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (27/37) ekipa nebepratęsė savo keturių iš eilės pergalių serijos. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusiose NBA rungtynėse Naujojo Orleano klubas išvykoje krito po pratęsimo pareikalavusios kovos.

J.Valančiūnas ir N.Jokičius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 7, 2022, 6:48 AM, atnaujinta Mar 7, 2022, 6:52 AM

„Pelicans“ nusileido „Denver Nuggets“ (38/26) krepšininkams 130:138 (19:35, 38:27, 37:22, 30:40, 6:14).

29-erių 213 cm ūgio lietuvis per 30 minučių pelnė 19 taškų (8/13 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 13 kamuolių, ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

J.Valančiūnas savo pasirodymą aikštėje baigė anksčiau laiko – Lietuvos krepšinio rinktinės vidurio puolėjas prasižengė šešis kartus.

Tuo metu tikrą spektaklį Denveryje surengė serbų žvaigždė Nikola Jokičius.

27-erių 211 cm ūgio milžinas per 43 minutes įmetė net 46 taškus (13/17 dvit., 3/5 trit., 11/12 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir blokavo 4 varžovų metimus.

Likus 3,2 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos N.Jokičius dviem baudų metimais išlygino skaičius švieslentėje – 124:124, o ketvirčio lemiamą žodį galimybę tarti turėjo svečiai.

Vis dėlto „Pelicans“ nepavyko sėkmingai suorganizuoti atakos – būtent dėkingos N.Jokičiaus gynybos dėka Naujojo Orleano klubas net neturėjo galimybės atakuoti krepšį ir komandos keliavo į pratęsimą.

Jo metu madas diktavo aikštės šeimininkai – ambicingai papildomą kėlinį pradėjusi „Pelicans“ buvo nutildyta, o galinga „Nuggets“ ir N.Jokičiaus banga nuplovė J.Valančiūno atstovaujamos ekipos keturių iš eilės pergalių seriją.

„Denver Nuggets“: Nikola Jokičius 46, Aaronas Gordonas 28, Monte Morrisas 18, Nah'Shonas Hylandas 11, JaMychalas Greenas 10.

„New Orleans Pelicans“: Brandonas Ingramas 38, C.J. McCollumas 24, Jonas Valančiūnas 19, Devonte Grahamas 12.