Sėkmingas debiutas: K. Porzingis Vašingtone tapo rezultatyviausiu pergalę iškovojusios ekipos žaidėju Kiti rezultatai

Po įvykusių mainų „Washington Wizards“ (29/34) ekipoje atsidūręs latvis Kristapas Porzingis pagaliau debiutavo naujoje komandoje.

K.Porzingis debiutavo Vašingtono ekipoje.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 7, 2022, 7:34 AM

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusiose NBA rungtynėse „Wizards“ savo žiūrovų akivaizdoje 33:123 (30:26, 27:35, 39:26, 37:36) pranoko „Indiana Pacers“ (22/44) krepšininkus.

Po kelio traumos į rikiuotę sugrįžęs 26-erių 221 Latvijos milžinas ėmėsi darbo nuo pat rungtynių pradžios.

Starto penkete dvikovą pradėjęs K.Porzingis per 21 minutę įmetė 25 taškus (4/8 dvit., 3/4 trit., 8/10 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir blokavo 2 varžovų metimus.

Vos kiek daugiau nei pusantro kėlinio žaidęs latvis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

„Wizards“ įsismagino trečiajame kėlinyje, kuriame perėmė dvikovos iniciatyvą – sėkmingo ketvirčio dėka aikštės šeimininkai atitrūko nuo savo varžovų ir išsaugojo pranašumą iki pat rungtynių pabaigos.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai sužaidė 27 taškus įmetęs Malcolmas Brogdonas.

„Washington Wizards“: Kristapas Porzingis 25, Kyle'as Kuzma 23, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 19, Ishmaelis Smithas 13.

„Indiana Pacers“: Malcolmas Brogdonas 27, Goga Bitadzė 20, Buddy Hieldas 19, Tyrese'as Haliburtonas 15.