Įspūdingai antroje rungtynių pusėje rungtyniavusi „Baskonia“ įveikė „Anadolu Efes“

Vitorijos „Baskonia“ (8/19) su Tadu Sedekerskiu ir Roku Giedraičiu namų Eurolygos rungtynėse 87:74 (22:24, 14:19, 26:15, 25:16) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (14/13) klubą.

Lietuviškoji „Baskonia“ namuose meta iššūkį Eurolygos čempionams<br>G. Bitvinsko nuotr.

Mar 8, 2022, 9:49 PM, atnaujinta Mar 9, 2022, 12:26 AM

Po dviejų kėlinių Eurolygos čempionų titulą ginantis „Anadolu Efes“ pirmavo 43:36, tačiau po pertraukos šeimininkai žengė kur kas gyvybingesni. R.Giedraičio tritaškis trečio kėlinio viduryje išvedė „Baskonia“ krepšininkus į priekį – 51:50, o po jo skirtumas tarp komandų tik didėjo.

Likus žaisti keturias minutes Vitorijos ekipa susikrovė dviženklį pranašumą ir pavyzdingai atidirbę gynyboje rungtynių pabaigoje šventė pergalę.

R.Giedraitis per 28 minutes pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

T.Sedekerskis ant parketo praleido 10 minučių ir per jas pasižymėjo 3 taškais (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 1 atkovotu kamuoliu, 2 rezultatyviais perdavimais ir 3 naudingumo balais.

„Baskonia“: Wade’as Baldwinas 20 (11 rez. perd.), Simone Fontecchio 15 (5 rez. perd.), Sanderis Raeiste 11, Matthew Costello (10 atk. kam.) ir Rokas Giedraitis (5 atk. kam.) po 10.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23, Shane’as Larkinas 21 (5 rez. perd., 4 kld.).

„Baskonia“ krepšininkai Eurolygoje nutraukė 8 pralaimėjimų paeiliui seriją ir su 8 pergalėmis po 27 rungtynių užima 16-ąją vietą.

Stambulo klubas buvo laimėjęs dvi pastarąsias rungtynes ir su 14 pergalių užima 7-ąją vietą.

„Anadolu Efes“ pirmąsias tarpusavio rungtynes namuose laimėjo 87:72.