„Real“ Eurolygoje iš duobės pradėjo lipti palaužęs po pratęsimo „Olimpia“

Keturi iš eilės kluptelėjimai Eurolygoje, trys nesėkmės per pastarąsias ketverias Ispanijos čempionato rungtynes, pralaimėtas šios šalies Karaliaus taurės varžybų finalas.Taip tragiškai pastaruosius mačus žaidė garsusis Madrido „Real“. Karališkasis klubas per pastaruosius keturis Eurolygos mačus vidutiniškai pelnė tik po 57 taškus. „Real“ išlipti iš duobės pavyko užlipus ant pečių Milano „Olimpia“ – ispanai po pratęsimo palaužė italų klubą namie 92:88 (25:16, 16:25, 23:23, 17:17, 11:7).

Milano klubas Eurolygoje žengia trečias.<br>Zuma/Scanpix nuotr.
Milano klubas Eurolygoje žengia trečias.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 10, 2022, 9:27 PM, atnaujinta Mar 11, 2022, 12:25 AM

Po dviejų kėlinių buvo lygu 41:41, po trijų taip pat nė viena komanda nepirmavo – 64:64.

Tačiau ketvirto viduryje į priekį išsiveržė „Olimpia“ 80:74.

Maža to, „Real“ veteranas Rudy Fernandezas patyrė rankos traumą. Vis dėlto Sergio Llullo pastangomis Madrido ekipa pasivijo varžovus, galėjo pati užbaigti mačą pergalingu metimu, tą patį galėjo padaryti ir Milanas, tačiau sužaidus 40 min. rezultatas ir toliau buvo lygus 81:81.

Per pratęsimą „Real“ greitai pabėgo 88:81, 90:82 ir atrodė, kad viskas baigta. Tačiau italai po D.Hallo su K.Mitoglou tritaškių pritartėjo iki 88:90.

Pastarieji likus 12 sek. po ispanų netikslaus metimo turėjo šansą bent išlyginti rezultatą, tačiau Malcolmas Delaney bandydamas gauti kamuolį iš už užribio užžoko ant S.Llullo ir ši klaida padėjo galutinį tašką mače.

„Real“ krepšininkai (21 pergalių, 7 pralaimėjimai) žengia antroje vietoje Eurolygos turnyrinėje lentelėje. „Olimpia“ ekipa (18/9) yra trečia. Pirmojo rato dvikovoje Milane 75:73 triumfavo Ispanijos komanda.

„Real“: Sergio Llullas 20 (3/11 trit.), Guerschonas Yabusele 16 (4/6 trit.), Gabrielis Deckas 15, Nigelas Williamsas-Gossas 12, Thomasas Heurtelis 8, Walteris Tavaresas 6 (9 atk. kam.).

„Olimpia“: Devonas Hallas 21, Nicolo Melli 18 (8 atk. kam.), Troy’us Danielsas 10 (3/4 trit.), Malcolmas Delaney, Davide’as Alviti (7 atk. kam.) ir Kyle’as HInesas – po 8.