Be nubausto D. Sabonio rungtyniavę „Kings“ nesustabdę N. Jokičiaus ir patyrė pralaimėjimą namuose

NBA lygoje Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (24/44) ekipa namuose 100:106 (29:32, 22:31, 26:17, 23:26) nusileido „Denver Nuggets“ (40/26) krepšininkams.

Be nubausto D. Sabonio rungtyniavę „Kings“ nesustabdę N. Jokičiaus<br> AP/Scanpix nuotr.

2022-03-10 07:54

Be suspenduoto D.Sabonio rungtyniavę „Kings“ krepšininkai metė rimtą iššūkį svečiams iš Denverio ir likus žaisti keturias minutes dar pirmavo rezultatu 92:91. Kova taškas į tašką tęsėsi dar kelias minutes.

Likus rungtyniauti 2 minutes MVP titulą praėjusiame sezone laimėjęs serbas Nikola Jokičius pataikė dvitaškį su bauda, o sekančios atakos metu tą patį pakartojo ir Monte Morrisas, po kurio taškų komandas skyrė jau 7 taškai – 102:95.

Per likusį laiką D.Foxas dar pelnė 5 taškus, tačiau prie baudų linijos siųsti svečių krepšininkai neklydo ir iškovojo pergalę.

Nesulaikomai rungtyniavo „Nuggets“ aukštaūgis N.Jokičius. Serbas per 35 minutes pasižymėjo 38 taškais (15/22 dvit., 0/2 trit., 8/9 baudos), 18 atkovotų ir 1 perimtu kamuoliu, 7 rezultatyviais perdavimais, 2 blokais ir 3 klaidomis.

D.Sabonis nerungtyniavo, nes buvo nubaustas 1 rungtynių diskvalifikacija už fizinį kontaktą su teisėju bei per didelės agresijos.

Su 40 pergalių po 66 rungtynių „Nuggets“ žengia 6-oje vakarų konferencijos vietoje. „Kings“ sužaidė 2 rungtynėmis daugiau ir turėdami 24 pergales vakaruose užima 13-ąją poziciją.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 32 (5 atk. kam., 10 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Trey’us Lylesas 14 (9 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 38 (18 atk. kam., 7 rez. perd.), Monte Morrisas 20, Brynas Forbesas ir Aaronas Gordonas (5 atk. kam.) po 11.