NBA lygoje Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans (27/40) namuose 120:142 (24:25, 31:36, 27:42, 38:39) neprilygo „Charlotte Hornets“ (33/35) ekipai.

Be gynybos rungtyniavusi J. Valančiūno atstovaujama „Pelicans“ patyrė sutriuškinimą namuose<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Mar 12, 2022, 9:03 AM

Lietuvio klubui lemtingas tapo trečiasis kėlinys. 10-ąjį tašką pelnęs J.Valančiūnas sumažino atsilikimą iki 4 taškų, tačiau tuomet svečiai spurtavo 16:2 ir susikūrė užtikrintą pranašumą, kurį vėliau tik dar didino.

J.Valančiūnas per 25 minutes pelnė 10 taškų (4/11 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus suklydo.

„Pelicans“ ekipai tai jau buvo ketvirtasis pralaimėjimas paeiliui.

„Pelicans“: Trey Murphy 32 (9 atk. kam.), Devonte Grahamas 19 (7 rez. perd., 4 kld.), Guillermo Hernangomezas 15 (6 atk. kam.), Naji Marshallas 14 (7 rez. perd.,), Jaxsonas Hayesas 13 (5 atk. kam.), Herbertas Jonesas 12 (8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 10 (8 atk. kam.).

„Hornets“: Milesas Bridgesas 26 (8 atk. kam., 9 rez. Perd.), Terry Rozieras 25 (8 rez. perd.), LaMelo Ballas 17 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 16 (6 atk. kam.), Cody Martinas 15 5 atk. kam.), Isaiah Thomasas 14, Kelly Oubre 10