Kyrie Irvingas įstojo į 60 pelnytų taškų per mačą klubą

Pirmadienio vakarą „Minnesota Timberwolves“ aukštaūgis Karlas-Anthony Townsas įsūdė 60 taškų ir pagerino iki tol sezono rezultatyvumo rekordą, kurį su 56 taškais turėjo LeBronas Jamesas ir Trae Youngas. Po 24 valandų dar vienas krepšininkas – „Brooklyn Nets“ (33/36) žvaigždė Kyrie Irvingas padarė tą patį. Gynėjas sužaidė savo karjeros rungtynes ir padėjo sutriuškinti autsaiderius „Orlando Magic“ (18/52) krepšininkus 150:108 (48:30, 38:26, 30:33, 34:19).

Kyrie Irvingas.<br>USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.
Kyrie Irvingas.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 16, 2022, 7:45 AM, atnaujinta Mar 16, 2022, 8:21 AM

K.Irvingo sąskaitoje per 34 sužaistas minutes buvo 60 taškų (12/19 dvit., 8/12 trit., 12/13 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 4 perimti kamuoliai, klaida ir blokas.

Per pirmuosius du kėlinius K.Irvingas įmetė 41 tašką. Niekas 40 taškų iki didžiosios pertraukos nebuvo pelnęs nuo 2003-iųjų, kai tai atliko Kobe Bryantas.

Jis buvo arti Michaelo Jordano visų laikų taškų rekordo prieš „Magic“ klubą – 64, kurį garsusis žaidėjas pasiekė 1993-aisiais.

Kitoje barikadų pusėje šansą gavo ir Lietuvos pasą turintis Ignas Brazdeikis. Kanadietis per 18 minučių surinko 5 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit.), po atkovotą bei prarastą kamuolį, rezultatyvų perdavimą ir 2 pražangas.

Dieną prieš Karlas-Anthony Townsas per 36 minutes pelnė 60 taškų (12/20 dvit., 7/11 trit., 15/16 baud.) ir atkovojo 17 kamuolių.

60 taškų ir 17 atkovotų kamuolių pasirodymas nematytas nuo Shaquielle'o O'Nealo laikų. NBA legenda 2000-ųjų kovo 6-ąją pelnė 61 tašką ir atkovojo 23 kamuolius.

60 pelnytų taškų ribą praėjusį sezoną pasiekė trys žaidėjai – Stephas Curry (62), Bradley Bealas (60) ir Jaysonas Tatumas (60).

„Magic“: Cole'as Anthony 19, Wendellas Carteris 18, Moritzas Wagneris 17 (11 atk. kam.), Franzas Wagneris 16.

„Nets“: Kyrie Irvingas 60 (12/19 dvit., 8/12 trit., 12/13 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Kevinas Durantas 19, Patrickas Millsas 15 (5/7 trit.), Kessleris Edwardsas 14, Nicolas Claxtonas 12 (10 atk. kam.).

„Nauja diena“: kodėl iškrėsta Darbo partijos būstinė?