D. Sabonio rezultatyvų pasirodymą užgožė NBA čempionų pergalė

NBA lygoje Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (25/46) ekipa namuose 126:135 (31:28, 30:40, 31:33, 34:34) nusileido čempionų titulą ginančiai „Milwaukee Bucks“ (44/26) ekipai.

D. Sabonis.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Mar 17, 2022, 7:19 AM

Likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes De’Aarono Foxo tritaškis po D.Sabonio perdavimo išlygino rezultatą – 126:126. Tačiau į tai jau po kelių sekundžių tuo pačių atsakė Wesley Matthews.

Nepavykus Sakramento komandai sėkmingai užpulti Giannis Antetokounmpo surengė dvi rezultatyvias atakas paeiliui ir likus žaisti 38 sekundes sukūrė užtikrintą 7 taškų persvarą svečiams.

D.Sabonis buvo rezultatyviausias savo ekipos gretose. Lietuvis per 39 minutes pelnė 22 taškus (6/11 dvit., 0/2 trit., 10/13 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, kartą blokavo metimą ir 3 kartus suklydo.

„Bucks“ į priekį vedė graikas Giannis Antetokounmpo, per 34 minutes surinkęs 36 taškus (12/21 dvit., 0/2 trit., 12/16 baudų), 10 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 2 klaidas.

„Kings“: Domantas Sabonis 22 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 21 (7 rez. perd., 9 kld.), Donte DiVincenzo ir Davionas Mitchellas po 19, Trey Lylesas 12 (12 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 36 (10 atk. kam.), Khrisas Middletonas 32 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jrue Holiday 21 (4 per. kam., 4 kld.), Bobby Portisas 12 (6 atk. kam.)