R. Giedraičio vedama „Baskonia“ namuose įveikė ALBA krepšininkus

Penktadienio Eurolygos rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ (10/19) su Tadu Sedekerskiu ir Roku Giedraičiu namuose 85:68 (21:19, 23:12, 20:29, 21:8) įveikė Berlyno ALBA (11/18) krepšininkus.

R. Giedraitis.<br>G. Bitvinsko nuotr.
Lietuviškoji „Baskonia“ namuose priima ALBA krepšininkus<br>G. Bitvinsko nuotr.

Mar 18, 2022, 9:25 PM, atnaujinta Mar 19, 2022, 12:05 AM

Lemiamas rungtynių spurtas įvyko ketvirto kėlinio pradžioje. Rezultatui esant 64:60 šeimininkai spurtavo 12:2 ir įgiję 16 taškų persvarą sėkmingai užbaigė rungtynes.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo R.Giedraitis. Lietuvis per 31 minutę pelnė 22 taškus (6/8 dvit., 3/8 trit., 1/ 2 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

T.Sedekerskis per 18 minučių pridėjo 7 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit.), 1 atkovotą ir 1 prarastą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 22, Wade’as Baldwinas 16, Simone Fontecchio 12, Vanja Marinkovičius 10.

ALBA: Jaleenas Smithas 16, Oscaras Da Silva 13, Tamiras Blattas 10.

„Baskonia“ po 29 rungtynių turi 10 pergalių ir užima 15-ąją vietą.

ALBA turėdami 11 laimėjimų žengia laipteliu aukščiau, tačiau yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes Vokietijoje „Baskonia“ klubas laimėjo 80:76.