Juoda „Lakers“ serija nutrūko Toronte: R. Westbrooko prikelta komanda pagaliau laimėjo svečiuose

NBA čempionate naktį iš penktadienio į šeštadienį „Los Angeles Lakers“ (30/40) pagaliau nutraukė pralaimėjimų svečiuose seriją, kai po pratęsimo 128:123 (33:30, 26:25, 29:34, 28:27; 12:7) įveikė „Toronto Raptors“ (39/31) ekipą.

R.Westbrookas išlygino rezultatą.<br>AP/Scanpix nuotr.

Mar 19, 2022, 11:03 AM, atnaujinta Mar 19, 2022, 11:08 AM

Iki šio mačo „Lakers“ buvo pralaimėję išvykoje 11 rungtynių iš eilės.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Lakers“ komandą išgelbėjo Russellas Westbrookas, kuris perėmė kamuolį ir tritaškiu išlygino rezultatą – 116:116.

Per pratęsimą lemtingus taškus pelnė Avery Bradley, pataikęs tritaškį ir sumetęs baudas.

Mačo herojumi tapęs R.Westbrookas pelnė 22 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Ne mažesnis Los Andželo ekipos pergalės kalvis buvo LeBronas Jamsesas, kuris per 44 min. surinko 36 taškus.

„Raptors“: Scottie Barnesas 31 (13/17 dvitaškių, 17 atk. kam.), Gary Trentas 23, Fredas VanVleetas 20, Precious Achiuwa 18.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 36 (13/19 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Russellas Westbrookas 22 (4/11 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 10 atk. kam., 10 rez. perd.), Wenyenas Gabrielis 17, Avery Bradley 14.