Rašo istoriją, bet nelaimi: geriausias Domanto Sabonio pasirodymas nepadėjo „Kings“ ekipai atsilaikyti prieš „Celtics“

Domantas Sabonis padarė „Sacramento Kings“ klube tai, kas buvo pavykę tik vienam komandos žaidėjui per beveik 50 metų. Lietuvos krepšininkas surinko 30 taškų, atkovojo 20 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus per rungtynes su „Boston Celtics“ ekipa.

Domantas Sabonis pelnė 30  taškų.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 19, 2022, 7:33 AM, atnaujinta Mar 19, 2022, 8:18 AM

Nepaisant puikaus pasirodymo „Kings“ (25/47) komanda naktį iš penktadienio į šeštadienį namuose 97:126 (26:32, 22:35, 31:25, 18:34) pralaimėjo „Celtics“ (43/28) ekipai.

Tai buvo geriausios 29 metų D.Sabonio rungtynės nuo persikėlimo iš „Pacers“ klubo į „Kings“.

Jis per 36 min. pelnė 30 taškų (11/19 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 5/7 baudų), atkovojo 20 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir padarė 4 klaidas.

Nuo „Kings“ komandos istorijos pradžios 1973 metais tai buvo padaręs tik legendinis ekipos krepšininkas Chrisas Webberis.

Vis dėlto aikštėje dominavo svečiai. Po dviejų kėlinių „Kings“ atsiliko jau 48:67.

Nors trečiojo kėlinio pabaigoje po D.Sabonio metimo skirtumas buvo sumažėjęs iki 12 taškų (77:89), tai buvo viskas, ką „Kings“ galėjo nuveikti.

Bostono ekipos lyderis Jaysonas Tatumas per 34 min. pelnė 32 taškus (5/6 dvitaškių, 7/10 tritaškių).

„Kings“ patyrė 7-ąją nesėkmę per pastarąsias 8 rungtynes ir tolsta nuo 10-osio vietos Vakarų konferencijoje.

„Kings“: Domantas Sabonis 30 (11/19 dvitaškių., 5/7 baudų, 20 atk. kam., 5 rez. perd.), Justinas Holiday 21 (6/12 tritaškių), Trey Lylesas 19 (6 atk. kam.), Davionas Mitchellas 12, Chimezie Metu.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 32 (5/6 dvitaškių, 7/10 tritaškių, 5 atk. kam.), Jaylenas Brownas 30 (8/13 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 5/8 baudų), Paytonas Pritchardas 14 (8 rez. perd.), Danielis Theisas 11.