Roko Jokubaičio diriguojama „Barcelona“ sutrypė varžovus dar iki pertraukos

Ispanijos krepšinio čempionato 23-iojo turo rungtynėse sekmadienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (19/4) iškovojo lengvą pergalę, savo arenoje 98:80 (28:16, 33:12, 19:27, 18:25) įveikusi Las Palmo „Gran Canaria“ (11/12) ekipą.

Rokas Jokubaitis ir Šarūnas Jasikevičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2022-03-20 23:04, atnaujinta 2022-03-20 23:18

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo net 61:28 ir po pertraukos galėjo sau leisti atsipalaiduoti.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 19 min. pelnė 10 taškų (3/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/1 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, surinkęs 19 naudingumo balų.

Alexas Abrinesas pelnė 20 taškų (2/3 dvitaškių, 5/6 tritaškių), Nigelas Hayesas (5/5 dvitaškių) ir Nikola Mirotičius po 15, Brandonas Daviesas – 10.