Domantas Sabonis riaumojo, bet susitrenkęs kelį turėjo palikti areną, o „Kings“ krito per pratęsimą

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį dramatišką pralaimėjimą patyrė Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramento Kings“ (25/48) klubas, kuris namuose po pratęsimo 124:127 (26:22, 33:27, 28:34, 23:27; 14:17) nusileido absoliučiai lyderei „Phoenix Suns“ (58/14) komandai.

Domantas Sabonis patyrė traumą.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 21, 2022, 7:24 AM, atnaujinta Mar 21, 2022, 1:02 PM

25 metų D. Sabonis nebaigė rungtynių – jį sustabdė kairio kelio skausmas po susidūrimo su Mikalu Bridgesu.

Ketvirtajame kėlinyje lietuvis dar pabandė grįžti į aikštę, bet dėl skausmo turėjo palikti areną ir išėjo į drabužinę.

Traumos rimtumas paaiškės po magnetinio rezonanso tyrimo.

D.Sabonis per 31 min. pelnė 18 taškų (4/7 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 7/9 baudų), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jis padarė 2 klaidas ir 4 kartus prasižengė.

„Kings“ po dviejų kėlinių pirmavo 59:49, o trečiajame turėjo 14 taškų persvarą, bet jos neišlaikė.

D.Sabonis paliko aikštę „Kings“ pirmaujant 102:100 likus 4,5 min. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Kings“ ištempė pratęsimą po Daviono Mitchello dvitaškio 2,8 sek. (110:110).

Pratęsime likus žaisti 41 sek. „Kings“ pirmavo 121:120, tačiau tragiškai sužaidė paskutines sekundes.

„Kings“ ekipoje geriausias rungtynes sužaidęs naujokas D.Mitchellas per 46 min. pelnė 28 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“ ekipos lyderis Devinas Bookeris surinko 31 tašką.

„Kings“: Davionas Mitchellas 28 (5/15 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 6/6 baudų, 9 rez. perd., 5 kld.), Harrisonas Barnesas 21, Domantas Sabonis 18 (4/7 dvitaškių, 7/9 baudų, 12 atk. kam., 6 rez. perd.), Donte DiVincenzo ir Damianas Jonesas (7 atk. kam.) po 13.

„Suns“: Devinas Bookeris 31 (9/16 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 7/7 baudų, 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Mikalas Bridgesas 27 (7/12 dvitaškių), Landry Shametas 21, JaVale'as McGee 14.