Jonas Valančiūnas su „Pelicans“ kantriai kovojo Atlantoje ir uždirbo svarbią pergalę

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (30/41) klubas svečiuose 117:112 (35:18, 25:32, 31:26, 26:36) nugalėjo „Atlanta Hawks“ (35/26) krepšininkus ir dar labiau sustiprino savo galimybes pratęsti sezoną.

Jonas Valančiūnas pelnė 26 taškus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 21, 2022, 6:59 AM, atnaujinta Mar 21, 2022, 7:21 AM

Vakarų konferencijoje „Pelicans“ su 30 pergalių ir 41 pralaimėjimu dabar dalijasi 9-10 vietomis su LeBrono Jameso „Los Angeles Lakers“.

29 metų J.Valančiūnas per rungtynes Atlantoje buvo pagrindinis „Pelicans“ pergalės kalvis, per 33 min. pelnęs 26 taškus (9/14 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus. Jis padarė 2 klaidas ir 3 kartus prasižengė.

„Pelicans“ laimėjo trejas iš ketverių patarųjų rungtynių, nors dėl traumos negali žaisti komandos lyderis Brandonas Ingramas.

„Pelicans“ laimėjo pirmąjį kėlinį net 17 taškų skirtumu, tačiau „Hawks“ vis artėjo ir mačo pabaigoje rezultatas buvo lygus 108:108.

Tuomet J.Valančiūnas pelnė 4 taškus iš eilės ir nutempė komandą į pergalę. Jis baudos metimu pelnė ir paskutinį tašką, o iš viso per paskutinį kėlinį surinko 10 taškų.

„Pelicans“ ekipai C.J. McCollumas per 39 min. pelnė 25 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“ centras s Clintas Capela pelnė 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, o rezultatyviausias šeimininkų ekipoje buvo 27 taškus pelnęs italas Danilo Gallinari.

„Hawks“: Danilo Gallinari 27 (8/12 dvitaškių, 3/9 trit., 5 atk. kam.), Trae Youngas (10 rez. perd.) ir Bogdanas Bogdanovičius po 21, Clintas Capela 14 (10 atk. kam.), De'Andre Hunteris 11.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 26 (9/14 dvitaškių, 5/6 baudų, 12 atk. kam., 4 rez. perd.), C.J.McCollumas 25 (7/20 dvitaškių, 8 rez. perd.), Guillermo Hernangomezas 17 (10 atk. kam.), Jose Alvarado 15.