Pasakiškos J. Valančiūno rungtynės „Pelicans“ ekipai pergalės neatnešė

Jonas Valančiūnas surengė įspūdingą pasirodymą, tačiau jo atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (30/42) klubas, NBA lygos išvykose rungtynės 103:106 (22:19, 27:24, 35:35, 19:28) apmaudžiai nusileido „Charlotte Hornets“ (37/35) krepšininkams.

J. Valančiūnas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 22, 2022, 7:41 AM, atnaujinta Mar 22, 2022, 7:42 AM

Likus žaisti 8 minutes JV pataikė dvitaškį ir „Pelicans“ ekipai suteikė aštuonių taškų persvarą – 95:87. Visgi, šie Jono taškai paženklino tragiškos svečių atkarpos pradžią.

Daugiau nei 5 minutes lietuvio klubas nepelnė taškų, o šeimininkai rezultatą išlygino. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes Milesas Bridgesas smeigė tritaškį ir išvedė Šarlotės ekipą į priekį – 98:97.

Likusių rungtynių metu „Pelicans“ laikėsi šalia varžovų ir likus žaisti 32 sekundes po Jose Alvarado dvitaškio atsiliko vienu tašku – 103:104. Visgi lemiamoje atakoje LaMelo Ballo dvitaškis buvo tikslus, kuris garantavo šeimininkų pergalę.

Nuostabiai visų rungtynių metu žaidė J.Valančiūnas. Lietuvis per 28 minutes surinko 24 taškus (10/16 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), 18 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus ir 1 klaidą.

„Hornets“: LaMelo Ballas (9 rez. perd..) ir Terry Rozieras po 17, Milesas Bridgesas 16 (5 rez. perd.), Isaiah Thomasas 15, Montrezlas Harrellas 12, Masonas Plumlee 11 (10 atk. kam.).

„Pelicans“: C.J. McCollumas 27 (6 rez. perd., 4 kld.), Jonas Valančiūnas 24 (18 atk. kam., 5 rez. perd.), Naji Marshallas 14 (5 atk. kam.).

„Nauja diena“: kodėl iškrėsta Darbo partijos būstinė?