„Baskonia“ su dviem lietuviais Eurolygoje pratęsė „Fenerbahce“ pralaimėjimų seriją

Rokas Giedraitis<br>G. Bitvinsko nuotr.
R.Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.
T.Sedekerskis ir R.Giedraitis.<br>Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 23, 2022, 9:05 PM, atnaujinta Mar 23, 2022, 11:44 PM

Eurolygoje trečiadienį santykius aikšinosi turnyrinės lentelės kaimynės: du lietuvius – Roką Giedraitį ir Tadą Sedekerskį – turintis Vitorijos „Baskonia“ ir Stambulo „Fenerbahce“. Šeimininkai baskai po sėkmingo ketvirtojo kėlinio šventė pergalę 77:62 (20:19, 12:21, 22:13, 23:9) ir padidino turkų pralaimėjimų seriją iš eilės iki keturių kartų.

Nors po dviejų kėlinių priekyje buvo „Fenerbahce“ 40:32, jau trečiame kėlinyje Vitorijos atstovai buvo priekyje 50:48.

Paskutiniajame ketvirtyje „Baskonia“ spurtavo 11:0 ir skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis – 68:56.

Nors svečiai bandė kažką nuveikti, tačiau ispanai be didelių problemų tęsė triuškinimą kėlinyje.

7 minutes žaidęs Tadas Sedekerskis į krepšį nemetė, bet atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 5 naudingumo balus.

27 minutes ant parketo praleidęs Rokas Giedraitis įmetė 12 taškų (3/3 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 9 naudingumo balus.

Bloga naujiena Stambulo klubui ta, kad blauzdos traumą patyrė ekipos lyderis Nando De Colo.

Po nesėkmių šleifo „Baskonia“ ekipa pergyvena pakilimą, laimėjusi jau tris mačus iš eilės: praėjusią savaitę Vitorijos krepšininkai sugebėjo sudaužyti Berlyno ALBA 85:68.

Stambulo klubas atvirkščiai – po sėkmingos atkarpos pastarąsias trejas rungtynes pralaimėjo. Praėjusią savaitę „Fenerbahce“ nusileido kitam Stambulo klubui „Anadolu Efes“ 79:84.

„Baskonia“: Wade‘as Baldwinas 24 (5/9 tritaškiai, 6 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud. bal.), Alecas Petersas 16 (4/6 tritaškiai), Rokas Giedraitis ir Stevenas Enochas (9 atk. kam., 22 naud. bal.) po 12, Simone Fontecchio 10 (2/6 tritaškiai).

„Fenerbahce“: Janas Vesely 15 (9 atk. kam., 23 naud. bal.), Marko Guduričius 12 (6 rez. perd., 19 naud. bal.), Devinas Bookeris 9, Nando De Colo 8 (13 min.).

Gyvai: impact Investments and nlocking Growth