I. Brazdeikis nuo suolo stebėjo, kaip „Magic“ 20-metis vokietis veda komandą į pergalę prieš „Warriors“

Ignas Brazdeikis nežaidė, tačiau jo atstovaujama „Orlando Magic“ ekipa NBA lygoje antradienį susitvarkė su „Golden State Warriors“ klubu.

I. Brazdeikis nuo suolo stebėjo, kaip „Magic“ parklupdo „Warriors“ klubą.<br> zumapress/scanpix nuotr.

2022-03-23 08:08, atnaujinta 2022-03-23 08:15

„Magic“ namuose 94:90 (25:17, 21:21, 19:36, 29:16) įveikė be Stepheno Curry žaidusius „Warriors“ krepšininkus.

Permainingose rungtynėse pirmavo tai viena, tai kita ekipa, tačiau lemiamą spurtą surengė šeimininkų klubas.

Prieš ketivrtąjį kėlinį 9 taškų deficitą turėję Orlando ekipos žaidėjai per 5 minutes jį panaikino ir ėmė pirmauti 86:85.

Didvyriu rungtynėse tapo 20-metis vokietis Franzas Wagneris, kuris per 13 sekundžių pelnė 5 taškus ir dėjimu įvtvirtino „Magic“ pergalę.

„Magic“: Wendellas Carteris 19, Franzas Wagneris 18, Cole'as Anthony 14.

„Warriors“: Jordanas Poole'as 26, Klay Thompsonas 15, Jonathanas Kuminga ir Otto Porteris po 14.