Paskutinių sekundžių dramoje – D. Sabonio ekipos triumfas: palaužė buvusią lietuvio komandą

Dėl kelio traumos iš „Sacramento Kings“ (26/48) ekipos rikiuotės iškritęs Domantas Sabonis ir toliau ilsisi nuo krepšinio, o jo atstovaujama komanda iškovojo itin dramatišką pergalę.

„Sacramento Kings“ šventė dramatišką pergalę.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 24, 2022, 6:59 AM

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusioje dvikovoje Sakramento klubas svečiuose 110:109 (37:34, 29:27, 19:28, 25:20) palaužė „Indiana Pacers“ (25/48). Ekipą, kurios garbę anksčiau dar šiame sezone gynė ir pats D.Sabonis.

Rungtynių didvyriu tapo Damianas Jonesas, kuris likus žaisti 0,2 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos pataisė netaiklų komandos draugo tolimą metimą ir paskutinę akimirką išvedė svečius į priekį – 100:109.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sužaidė Davionas Mitchellas.

23-ejų 183 cm ūgio gynėjas per 37 minutes įmetė 25 taškus (8/10 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.) ir atliko 7 rezultatyvius perdavus.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausias buvo Buddy Hieldas. Jis pasižymėjo įmesdamas 25 taškus (5/10 dvit., 5/8 trit.), atlikdamas 7 rezultatyvius perdavimus bei pridėdamas 3 atkovotus kamuolius.

Dvikovoje „Kings“ vertėsi ne tik be D.Sabonio, bet ir kito lyderio De'Aarono Foxo.

Lrytas.lt primena, kad dėl kelio traumos iš „Sacramento Kings“ rikiuotės iškritęs 25-erių lietuvis šiame sezone ant parketo gali ir nebesugrįžti. Šią informaciją savaitės viduryje patvirtino ESPN šaltiniai.

„Indiana Pacers“: Buddy Hieldas 25, Goga Bitadzė 20, Tyrese'as Haliburtonas ir Terry Tayloras po 13, Duane'as Washingtonas 11.

„Sacramento Kings“: Davionas Mitchellas 25, Chimezie Metu 22, Damianas Jonesas 12, Harrisonas Barnesas 11.