„Monaco“ pergalės prieš „Baskonia“ fone – blankiai atrodę lietuviai

Eurolygoje „Monaco“ (13/13) krepšininkai su Donatu Motiejūnu priešaky namuose 78:68 (18:19, 24:13, 19:17, 17:19) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (11/16) ekipą, kurioje rungtyniauja 2 lietuviai – Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis.

Donatas Motiejūnas<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 25, 2022, 7:48 PM, atnaujinta Mar 25, 2022, 9:56 PM

„Monaco“ krepšininkai persvarą susikūrė antrajame kėlinyje, kuriame sugebėjo surengti 2 nedidelius spurtus.

Iš pradžių rezultatui esant 23:23 šeimininkai spurtavo 6:0, o likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes „Monaco“ krepšininkams pirmaujant 35:31 šeimininkai surengė dar vieną spurtą – 7:1.

Dviženklę persvarą įgiję „Monaco“ futbolininkai po pertraukos ją buvo padidinę net iki 21 taško (57:36). Atsipalaidavę šeimininkai likusį rungtynių laiką situaciją kontroliavo ir šventė pergalę.

D.Motiejūnas per 15 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit., 0/1 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 8 naudingumo balus.

R.Giedraitis „Baskonia“ ekipai per 21 minutę surinko 3 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 1/ 4 baud.), 1 atkovotą kamuolį, 1 klaidą ir –1 naudingumo balą.

T.Sedekerskis ant parketo praleido 14 minučių ir per jas pasižymėjo 4 taškais (2/2 dvit.), 3 atkovotais kamuoliais ir 7 naudingumo balais.

„Monaco“: Willas Thomas 16, Dwayne’as Baconas 14, Alpha Diallo ir Donta Hallas po 10.

„Baskonia“: Alecas Petersas 15, Jaysonas Grangeris 13.

„Monaco“ krepšininkai savo sąskaitoje po 26 rungtynių turi 13 pergalių ir užima 7-ąją vietą.

Vitorijos klubas sužaidė rungtynėmis daugiau ir turėdami 11 pergalių žengia 10-oje pozicijoje.

Pirmoji komandų tarpusavio dvikova Ispanijoje baigėsi baskų pergale 78:66.