Jonas Valančiūnas trinktelėjo dar vienu dvigubu dviženkliu – šįkart tritaškius svaidžiusio LeBrono Jameso kompanijai

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (32/43) komanda iškovojo svarbią pergalę prieš turnyro lentelės kaimynus, namuose 116:108 (23:31, 26:38, 41:25, 26:14) įveikusi „Los Angeles Lakers“ (31/43) ekipą.

Jonas Valančiūnas pelnė 19 taškų.<br> AP/Scanpix nuotr.

2022-03-28 07:33, atnaujinta 2022-03-28 07:39

Po šios pergalės „Pelicans“ klubas Vakarų konferencijoje užima 9-ąją vietą, aplenkęs būtent „Lakers“ ekipą.

29 metų J.Valančiūnas per 36 min. pelnė 19 taškų (7/13 dvitaškių, 5/6 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą ir padarė 2 klaidas.

Tai aštuntasis iš eilės jo dvigubas dviženklis.

„Pelicans“ krepšininkai po dviejų kėlinių atsiliko 49:69, o didžiausias skirtumas buvo net 23 taškai (42:65).

Tačiau po pertraukos šeimininkai sutaršė svečius net 67:39, o „Lakes“ ekipos neišgelbėjo ir tritaškiais prapliupęs LeBronas Jamesas.

NBA superžvaigždė per 41 min. pelnė 39 taškus (7/14 dvitaškių, 7/13 tritaškių, 4/6 baudų). Jis taip 9 atkovojo kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ galutinai palaužė svečius ketvirtajame kėlinyje, kai po J.Valančiūno baudų metimų ėmė pirmauti 98:96.

Dar vieną svarbų metimą J.Valančiūnas pataikė esant rezultatui 111:108.

„Pelicans“ gretose atsigavęs po traumos jau rungtyniavo lyderis Brandonas Ingramas, kuris 25 min. pelnė 26 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (10/15 dvitaškių, 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Trey Murphy 21 (4/7 tritaškių), Jonas Valančiūnas 19 (7/13 dvitaškių, 5/6 baudų, 12 atk. kam.), C.J.McCollumas 18 (6 rez. perd.), Herbertas Jonesas 16.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 39 (7/14 dvitaškių, 7/13 tritaškių, 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Malikas Monkas 23 (6 rez. perd.), Russellas Westbrookas 18 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Dwightas Howardas 8 (10 atk. kam.).