Galingas J. Valančiūno pasirodymas lemiamame kėlinyje atvedė „Pelicans“ ekipą į pergalę Portlande

Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (33/43) klubas NBA lygos reguliaraus sezono rungtynėse 117:107 (32:36, 19:18, 34:28, 32:25) išvykoje įveikė „Portland Trail Blazers“ (27/49) ekipą.

AP/Scanpix nuotr.

Mar 31, 2022, 7:38 AM, atnaujinta Mar 31, 2022, 11:39 AM

3 kėlinius vyko apylygė kova, o pirmaujanti ekipa keitėsi net 12 kartų. Galiausiai 4 kėlinyje „Pelicans“ persvėrė iniciatyvą.

Likus žaisti kiek mažiau nei 9 minutes Trey Murphy tritaškis ir Larry Nance’o dėjimas Naujojo Orleano krepšininkams suteikė 8 taškų pranašumą – 93:85.

Visgi Portlando krepšininkai ir vėl greitai skirtumą sumažino iki 3 taškų. Tuomet iniciatyvos ėmėsi Jonas Valančiūnas. Lietuvis atliko du rezultatyvius perdavimus paeiliui, o vėliau ir pats atsikovojęs kamuolį puolime pelnė 2 taškus su pražanga, „Pelicans“ ekipai suteikdamas 7 taškų persvarą – 101:94.

Likus žaisti kiek mažiau nei pusę minutės „Blazers“ turėjo tą patį 7 taškų deficitą, o „Pelicans“ pergalę dviem taškais su pražanga užtikrino tas pats J.Valančiūnas.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 35 minutes surinko 19 taškų (8/9 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), 11 atkovotų ir 4 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas ir 4 pražangas.

„Pelicans“ vakarų konferencijoje likus žaisti 6 rungtynes su 33 pergalėmis užima 9-ąją vietą kuri leistų varžytis įkrintamosiose. „Blazers“ su 27 laimėjimais žengia 13-oje pozicijoje.

„Blazers“: Drew Eubanksas 21, Cen McLemore’as 16, Reggie’is Perry 15, Brandonas Williamsas 10.

„Pelicans“: CJ McCollum 25, Brandonas Ingramas ir Jonas Valančiūnas po 19, Jaxsonas Hayesas 18, Trey’us Murphy 10.