Ignas Brazdeikis pirmąkart karjeroje NBA rungtynes pradėjo starto penkete, bet „Magic“ žaidimas nedžiugino

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį Ignas Brazdeikis žaidė išskirtines rungtynes, tačiau jo atstovaujamas „Orlando Magic“ (20/59) klubas namuose beviltiškai pralaimėjo „New York Knics“ (35/44) komandai 88:118 (20:29, 27:28, 15:37, 26:24).

Ignas Brazdeikis žaidė starto penkete.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 4, 2022, 6:58 AM, atnaujinta Apr 6, 2022, 1:05 PM

Tai buvo pirmasis I.Brazdeikio NBA mačas NBA, kurį jis pradėjo starto penkete. 22 metų lietuvis pavadavo dėl traumos nežaidusį 20-metį Franzą Wagnerį.

I.Brazdeikis aikštėje praleido net 37 minutes – naujas asmeninis krepšininko rekordas NBA.

Lietuvis pelnė 13 taškų (2/6 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Po dviejų kėlinių „Magic“ atsiliko 47:57, o po trečiojo skirtumas tapo triuškinamas 62:94.

„Magic“ komandoje rezultatyviausias buvo Moritzas Wagneris, pelnęs 18 taškų, o „Knicks“ gretose R.J.Barrettas pelnė 27 taškus.

„Magic“: Moritzas Wagneris 18 (5/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 9 atk. kam.), Mo Bamba (12 atk. kam.) ir Ignas Brazdeikis (3/6 tritaškių) po 13, Markelle Fultzas ir Terrence'as Rossas po 11.

„Knicks“: R.J. Barrettas 27 (6/11 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Obi Toppinas (8 atk. kam.) ir Immanuelis Quickley (10 atk. kam., 10 rez. perd.) po 20.