Igno Brazdeikio siautulys Orlande: sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes

Igno Brazdeikio atstovaujama „Orlando Magic“ (21/59) ekipa sugrįžo į pergalių kelią. Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusioje dvikovoje lietuvio klubas savo žiūrovų akivaizdoje 120:115 (35:36, 24:25, 32:25, 29:29) pranoko „Cleveland Cavaliers“ (43/37) krepšininkus.

Ignas Brazdeikis pelnė 20 taškų.<br>AP/Scanpix nuotr.

Apr 6, 2022, 7:25 AM

„Magic“ pavyko nutraukti šešių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Prie šios ilgai lauktos pergalės svariai prisidėjo ir savo rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs 23-ejų I.Brazdeikis.

198 cm ūgio lietuvis per 36 minutes įmetė 20 taškų (6/10 dvit., 2/6 trit., 2/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Sėkmingą pasirodymą vainikavo ir atšokusių kamuolių sugriebimo rekordas. Per savo karjerą NBA I.Brazdeikis dar niekada nebuvo per vienerias rungtynes atkovojęs 6 kamuolių.

Lietuviui talkino rezultatyviausiu „Magic“ komandos žaidėju tapęs Mo Bamba.

23-ejų 213 cm ūgio milžinas per 28 minutes įmetė 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių ir blokavo net 6 priešininkų metimus.

„Cavaliers“ gretose rezultatyviausias buvo Dariusas Garlandas. Jis per įmetė 27 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Orlando Magic“: Mo Bamba 21, Ignas Brazdeikis 20, Markelle'as Fultzas 16, Moritzas Wagneris 15.

„Cleveland Cavaliers“: Dariusas Garlandas 27, Lauri Markkanenas 25, Kevinas Love'as 17.