Prakeiksmas nutrauktas: A. Karnišovo vadovaujama „Bulls“ – NBA atkrintamosiose varžybose

„Chicago Bulls“ (45/34) ekipa, kurios vadovybėje darbuojasi buvęs Lietuvos krepšininkas Artūras Karnišovas, patyrė antrąją nesėkmę iš eilės. Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusioje dvikovoje Čikagos klubas namuose 106:127 (20:26, 26:32, 36:38, 24:31) nusileido pirmenybių čempionės titulą ginančiai „Milwaukee Bucks“ (49/30).

„Chicago Bulls“ po penkerių metų pertraukos sugrįžo į NBA atkrintamąsias.<br>ZP/Scanpix nuotr.

Apr 6, 2022, 7:10 AM, atnaujinta Apr 6, 2022, 7:15 AM

Nors „Bulls“ ir nesugrįžo į pergalių kelią, palankūs rezultatai kitose arenose leido užsitikrinti šiai komandai vietą NBA atkrintamosiose varžybose.

Likus žaisti trims rungtynėms iki reguliariojo sezono pabaigos tapo aišku, kad „Bulls“ NBA Rytų konferencijoje tikrai nebenukris žemiau šeštosios vietos.

Į atkrintamąsias Čikagos klubas sugrįžta po penkerių metų pertraukos – paskutinį kartą jame „buliai“ žaidė 2016-2017 metų sezone.

Rungtynėse prieš „Bucks“ aikštės šeimininkų neišgelbėjo net sėkmingas komandos lyderio DeMaro DeRozano žaidimas.

32-ejų amerikietis į priešininkų krepšį įmetė 40 taškų (16/24 dvit., 0/2 trit., 8/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu „Milwaukee Bucks“ į pergalę vedė 28 taškus įmetęs Brookas Lopezas. Aukštaūgis taip pat pridėjo ir 7 atkovotus kamuolius bei 3 blokuotus priešininkų metimus.

„Chicago Bulls“: DeMaras DeRozanas 40, Patrickas Williamsas 18, Coby White'as 13, Ayo Dosunmu 9.

„Milwaukee Bucks: Brookas Lopezas 28, Khrisas Middletonas 19, Giannis Antetokounmpo 18, Bobby Portisas 13.